Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem jön meg a menstruaciom,...

Ha nem jön meg a menstruaciom, házi orvoshoz vagy nőgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés
Lehet h fura hogy miert ne mennénk nőgyógyaszhoz de csak azért gondoltam a sima orvosra mert szerintem ez nem valamilyen betegség miatt nem jön meg...szerintetek? ://
2014. nov. 9. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász
2014. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nőgyógyász, ha a háziorvoshoz mész akkor ő is elküld majd a nőgyógyászhoz tehát felesleges ott kezdeni.
2014. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Megjött már, vagy a legelsőt várod? Ha már volt menstruációd mióta nem jött meg a legutolsó óta?


Egy kis csúszás bárkinél lehet, főleg ha még nem állt be a ciklusod.

2014. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elso honapokba, evbe nem feltetlenul szukseges nogyogyaszhoz menj, reven, hogy tok normalis, ha nem jon meg idoben. Ha pedig mar tulhaladtan ez idokon, es szexualis eletet folytatsz, es nem jon meg, akkor eleg ha veszel egy terhessegi tesztet. Persze minden nonek kellene elmeleti szinten egy kontrol egy evben, de ha meg tini vagy nem muszaj. :)
2014. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok,kb 2hete késik. Már beállt mert 12evesen jött meg először!://
2014. nov. 9. 19:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Es voltal fiuval?
2014. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem attol, hogy tini, elmehet évente egyszer. Főleg hogyha el szexuális életet. (valljuk be.. ez nem ritka 16 évesen manapsag)
2014. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na jo ugy tuti igen...de azert nem minden 16 eves el szexualis eletet :) legalabbis en akkor meg nem eltem, s tudom, hogy nem vagyok egyedul :P
2014. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért mert egyszer késik nem kell elmenni nőgyógyszatra
2014. nov. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha kimaradna többször akkor esetleg menj el megnézetni magad -
2014. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!