Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyogynoveny teakat hogyan...

Gyogynoveny teakat hogyan lehet keverni vagy sem? Noi ciklus rendbehozasahoz stb?

Figyelt kérdés
Ma kaptam anyumtol kakukkfu, parlofu, koromvirag,cickafark es citromfu teakat. Ok minegyikbol raknak kicsit es ugy forrazzak. Lehet oket keverni vagy hatnak egymasra? Hogyan igyam oket? a cickafark tea jo a peteeres serkentesere ugy tudom. Nekem a ciklusomat kellene rendbe hozni, elso sorban, de a kulonfele gyulladasokra es fertozesekre is nagyon hajlamos vagyok. Sosem volt rendszeres a ciklusom es most is, hogy abba hagytam a fogamzasgatlot a mult honapban azota sincs mensi. Mar tobb mint 1 hete kesik, bar sosem volt 28napos, de jo lenne ha az lenne.
2014. nov. 11. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen, lehet, de én a konkrét esetet konzultálnám egy szakértővel. Esetleg egy ismrt teakeveréket lekoppintanák.
2014. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!