Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és eddig...

16 éves vagyok és eddig minden honapban megjött. Julius közepén kellet volna megjönie ujra és semmi. Mitöl késhet ennyit?

Figyelt kérdés
Talán azis közbejátszik hogy juliusba voltam elöször együtt a barátommal.meg nagyon figyelek a táplálkozásomra is mindent megnézek mit eszek és nemeszek sokat.
2008. aug. 14. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? Nem kerülhetett beléd sperma? Ha ez kizárva, és nem vagy terhes, akkor lehet még: hormonzavar, időjárás miatt, lehet, hogy nem állt még be rendesen. Ha nagyon sovány vagy, alultáplált, akkor az is közrejátszhat. Ha aggódsz e miatt, menj el nőgyógyihoz, ő választ ad a kétségeidre.

Nem akarlak megbántani, de a sex helyett inkább még a nyelvtant kellene tanulnod!Tényleg nem rosszindulatból mondom.

2008. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha nem védekezetetek akkor valsz terhes vagy

de késhet amúgy is

de ahhoz sem kell olyan borzasztó soványnak lenni, hogy elmaradjon, én is fogyókúráztam, és nem számítottam kórosan soványnak, amikor megszűnt.

2008. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyorsan csinálj egy terhességi tesztet. A fogyás sem túl jó dolog, ha amiatt maradt el a menzeszed, akkor menj el orvoshoz. Ha pozitív a teszt irány a nőgyógyász, de ha negatív akkor is, lehet hormonzavartól is. Mindenképpen oda kell rá figyelni!
2008. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy stressz miatt van,de inkább csinálj tesztet és akkor megnyugodsz!
2008. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!