Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 eves vagyok, most megyek...

15 eves vagyok, most megyek eloszor nodokihoz. Hogy kell ott viselkedni? Hogy kell felmaszni arra az agyra? Elolrol vagy oldalrol? Meztelenul teljesen kell ott futkarozni? Feeeelek

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

meztelenül futkárizni nemkell. egy kabinban kell levenned a nadrágot és a bugyit. ha hosszabb felsőt veszel fel, akkor azzal eltudod takarni a nemiszerved, mg a székhez érsz, de az maximum 5 lépés lesz, úgyhogy annyira nemnagy dolog.

elölről kell rá felmászni. elöl lesz egy ilyen kis lépcső, arra rálépsz, ésakkor már leszel olyan magasan, h fel tudj ülni a székre. felülsz, berakod a lábad abba a 2 lábtartóba, majd előre csúszol, h a feneked a szék szélén legyen. és ennyi. kb 2 perc alatt megvizsgál az orvos, és mehtsz is haza.

2010. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Először is nyugi! Életed során még vagy 100-szor mész majd oda, tehát meg kell szokni! Én mindig hosszú felsőben megyek,hogy ne legyek teljesen fedetlen amíg elmegyek a vizsgáló székig, én elölről szoktam felmászni, és doki addig oda sem néz. Beakasztod a lábad a tartóba, és lazítasz! Ha kérdez válaszolsz, pár perc az egész! Zuhanyozz előtte! SOk szerencsét! NO PARA!
2010. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Bemész, ott ül az asszisztens és az orvos. Ő kérdez, te válaszolsz. Utána beküld a doki egy fülkébe, ott deréktől lefelé levetkőzöl, kiballagsz és felfekszel a vizsgálóasztalra (a két lábtartó között felülsz rá, hátradőlsz, berakod a lábaidat a tartóba és annyira előrecsúszol, hogy széles terpeszben feküdj). A lábaid közé beül a doki és megvizsgál, nagyjából 1-3 perc alatt. Felöltözhetsz, utána elmondja, mit látott, mik a teendők, te kérdezhetsz, ő válaszol. Aláírod a papírokat, kapsz receptet, ha kell, és mehetsz.
2010. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vizsgál és kellemetlen ne ficánkolj,ne feszits be próbálj kilélegezni-ellazitani.Ha nagyon kellemetlen vagy fájna szólj neki.Pár perc és kész.

Ha bemész mond neki hogy most vagy itt elöször (ö nem tudhatja) és szeretnéd ha mondaná mikor mit csinál ha vizsgál.

2010. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor a felso maradhat? Es alatta a cicitarto is? Vagy azt inkabb vegyem le es csak a pulcsi?
2010. jan. 27. 23:05
 6/12 anonim válasza:
80%
Felül maradhat minden!
2010. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kivéve ha a melled is megnézi, mert akkor felül is le kell vetkőzni. De addig meg a nadrág van rajtad, szóval semmiképp nem kell meztelennek lenned.

Egyébként a lényeg kb ennyi: hosszú felsőt vegyél és az elején mondd, hogy most vagy először. A többi mindegy, segíteni fog, ha valamit kérdezel vagy zavarban vagy. Gondolj arra, hogy neki tényleg olyan ez a vizsgálat, mint a háziorvosnak amikor megnézi a torkod.

2010. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek.marhara felek. Pentek reggel megyek. Szoritsatok. Majd megirom, mi volt. Egy ideg vagyok.
2010. jan. 28. 11:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondoltam ám rád,remélem nem volt túl kínos a dolog!
2010. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy gondoltal rám es hogy segitettetek. Matol nagylany vagyok. Sokkal jobban ne voltam rezelve, mint kellett volna. A doki nagyon kedves volt , a noverke segitett leszallni az agyrol. Es tenyleg alig ereztem, lazitottam, ahogy mondtatok. Koszonom:)))) happy vagyok. Soha tobbet nem fogok felni:))
2010. jan. 29. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!