Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolaorvosi és hasonló...

Iskolaorvosi és hasonló vizsgálatokon lehet abból baj ha az orvos meglátja, hogy a kezem össze van vágva?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 16:37
 1/8 anonim válasza:
Én úgy gondolom észre vennék...mert hát igen a kezed az amit nem tudsz eltakarni majd.És csak egy jó tanács ne vagdosd a kezed mert később a hegek ott maradhatnak és képzelj csak bele megkérdezi a gyereked vagy az unokád hogy mi történt a kezeddel hogy heges és te azt mondod neki hogy egy lány/fiú miatt van aki paraszt volt mert megcsalt és én depis lettem és ti ne csinálj ilyet! és mégis megteszi mit fogsz ehhez szólni? Sürgősen állj le ezzel mert VAN egy lány/fiú aki annyira szerelmes beléd hogy beszélni sem mer veled mert FÉL hogy ki kotyogja...U.I. csak azért gondolom hogy szerelmes ügy mer volt olyan ism aki emiatt vágdosta a kezeit.ja és a szüleid nem tudják?
2014. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Költői kérdés: miért ott vagdosod magad, ahol tutira mindenki láthatja, mikor a kérdésed ől az érződik, hogy ezt te nem annyira szeretnéd?
2014. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincsen feltűnési viszketegségem, ha erre gondolsz, meg amúgy sem vagyok már 12 éves. Ott kezdtem el először, aztán ott is folytattam. Nem tudom, a kérdés egyébként jogos. De még sose látta senki, úgy öltözködöm.


Amúgy a vizsgálaton bugyira kell leöltözni szóval ilyen szempontból mindegy hova csinálom, észrevenné.

2014. nov. 9. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fog elmenni szó nélkül mellette.
2014. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A tenyered van összevágva?
2014. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy hol?
2014. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődni fog a doki.
2014. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az alkaromon van, már több helyen, de ez most részletkérdés.

De végül is úgy komolyabb dolog nem sülhet ki belőle?

2014. nov. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!