Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tabletta...

A fogamzásgátló tabletta szedése kiválthat hiszti rohamokat idegességet sírós periódusokat?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan érzékeny lettem a szexet se kívánom úgy kiszárad ott alul nem elég nedves és csökkent a libidóm ezek szerint és ingerlékeny is vagyok olykor rámtőr a sírás néha igazi ok nélkül már hónapok óta szedem de lehet abbafogom hagyni előtte normális szexuális életem volt! kikészülök.gesstomix tablettát szedek,de mindegyiknél ezt tapasztaltam eddig. :( 29 /nő
2014. nov. 12. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezért hagytam abba. Teljesen kifordultam önmagamból tőle, állandóan sírtam, migrénem volt stb. Szörnyű volt.

Azóta semmi bajom, újra "erős" vagyok, nem jön rám a sírás állandóan, nem fáj a fejem. Tiszta heppi minden :)

2014. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg?A kapcsolatom majdnem ráment erre a szarra..

kifordultam önmagamból kikészít. igaz a vérzésem csökkent de semmi pozitív nincs benne.

és mivel védekezel akkor? Valami tipp?Köszi

2014. nov. 12. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!