Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mit tehetek ezellen?...

Lányok! Mit tehetek ezellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már napok óta úgy érzem folyamatosan kell pisilnem, mégsem vagyok rá képes. Borzasztó érzés, és kb. mindig délutánra múlik el, miután megiszok 1-1,5 l vizet. Sürgős segítség kellene mert nem bírom már ezt. Előre is köszönök minden választ.
2014. nov. 16. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
L/15, ha ez számít
2014. nov. 16. 13:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyukám küzdött ezzel, nála valami belső gyulladást találtak, egy doboz gyógyszer után többé nem jött elő.


Mióta tart? Orvosnál jártál?

2014. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvos! Valószínűleg felfáztál.

Menj el a háziorvoshoz, ő majd továbbküld, ha kell még esetleg máshova is menni (nőgyógyászat, urológia).

2014. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem tudom mióta tart, néha előjön, néha nem.

orvoshoz nagyon nem szeretnék elmenni, mármint nőgyógyászhoz. háziorvos nem elég? :(

2014. nov. 16. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a baj a nőgyógyásszal? Ha nem voltál még, akkor mondom, hogy kár félni. A vetkőzés-öltözés tovább tart, mint maga a vizsgálat.


A fogorvoshoz képest a nőgyógyásznál tett látogatás kellemes. :)

2014. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked kellemes a nőgyógyász, de nekem igencsak ciki.
2014. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!