Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj, amikor pisilek, lukteto,...

Faj, amikor pisilek, lukteto, csipo erzes utana is. Mitol lehet? Lent reszlet. KERLEK, OLVASD EL, nem a szokasos tinimizeria! 22/L

Figyelt kérdés
Egy ideje csipo erzest ereztem, azt hittem felfazas, de nem mult el. Az orvos irt fel canesten huvelytablettat es a hozza valo kremet, azt mondta, h tok atlagos gomba, nem kell megijedni. Hasznaltam, elmult... 2-3 napig semmi nem volt utana. A parommal ezutan sem fekudtunk le, csak kezzel es oralisan jatszadoztunk, de kb a kezeles befejezese utan 4-5 nappal lefekudtunk, kozben kicsit kellemetlen volt, mert mar reg csinaltuk... pont emiatt, es ra kovetkezo napra megint visszajott ez a csipo erzes, de az az erdekes, h reggel es este a legintenzivebb.. csak sokara kaptam idopontot, es addig keresek valaszt, h mi lehet ez! kerlek, segitsetek! :(

2014. nov. 17. 01:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát a gyulladásra elsőnek tenyésztést kell csináltatni, hogy kiderüljön milyen gyógyszerrel lehet kezelni. Házi módszert nem ismerek rá, esetleg ezek a vény nélkül kapható tejsavas helyreállítók, de ez csak tüneti kezelés.
2014. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!