Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pelenkát használni mert nem...

Pelenkát használni mert nem voltam benne biztos hogy kiérek időben mosdóba?

Figyelt kérdés

Barátom messze lakik (több órás út busszal). Úgy tűnik hogy kicsi a húgyhólyagom ezért hamar rámjön az inger. Ezert a múltkor a biztonság kedvéért azért vettem fel egyet hogy nehogy gond legyen belőle hogy nem állunk meg időben pisilni. Szerencsére nem volt gond végül.

Más is csinált már ilyet? Vagy csak nekem jött ez a fura gondolat?


2014. nov. 17. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik igen, csak neked!
2014. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Igen, szerintem csak neked! Ez nálad valami fóbia lehet. Ne igyál az út előtt, és nem kell pisilni.
2014. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha neked ez így jó... én iszonyat hülyén éreztem volna magam.

Ne igyál sokat út előtt/alatt, hosszabb utakon meg vagy átszállás van és akkor ott el tudsz menni, vagy van olyan megálló, ahol hosszabb ideig várakozik a busz, többek között ilyen okokból.

2014. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egyszer koncertre vettem ilyet. én is pisilős vagyok, és kellett ez a plusz, de végülis nem pipiltem bele :D de én megértelek, mert nekem is nagyon sűrűn kell.
2014. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha egy óránál hosszabb ideig utazom, akkor én is minden esetben veszek fel pelenkát. Általában 40 percenként jön rám az inger, nekem szinte mindig jól jön, hogy van rajtam pelus...
2014. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!