Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert faj a huvelyem klion...

Miert faj a huvelyem klion d100tol?

Figyelt kérdés

Olyan panaszom volt,hogy szex kozben es utan csipo fajo erzesem volt..elmentem dokihoz mondta hogy valami fertozes.Elkezdem szedni a Kliont,kozbe ugye nem szexelunk..szoval nemtudom hogy hatott-e mert mas panaszom nem volt. De ma erzem hogy mikor hozzaerek a huvelybejaratomhoz" akkor faj,ilyen szuro erzesem van..de ez csak ma jelentkezett,eddig semmi"mellekhatast" nem tapasztaltam. A 10 napos kura 7. Napjan vagyok..ez normalis,miert van?mit csinaljak? Visszamenni a dokihoz max egy het mulva tudok,de nagyon nem akarok mert nem olcso,ugyhogy ha nem muszaj akkor hanyagolnam.

(Sztkba 2 het mulva adnak idopontot,+ahol voltam hat nem szepen bantak velem,ezert jarok most maganhoz szukseg eseten..)

Elore is koszi a valaszokat


2014. nov. 19. 12:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat,nem pontosan fogalmaztam. Nem szedni kezdtem,hanem hasznalni a huvelykupot.
2014. nov. 19. 12:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt az együttlét, elmentem nőgyógyászhoz. Nekem is a Klion d100-at írta fel, de nekem csak 5 napig kell használnom. Most tartok a 3. napnál, és már jobb. Nekem az első és a második felhelyezés után volt nagyon kellemetlen, utána elmúlt. Viszont ez normális, hogy az első napokban rossz érzést okoz. Lehet, hogy vmi más bajod van, és nem használ a gyógyszer. szerintem mindenképpen menj el a dokihoz!
2014. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! Mar nem faj,csak erzekenyebb de megkerdeztem

Egy online nodokit aki szerint normalis ha erzekenyebb a huvelyem a kezeles alatt mert eros ez a huvelytabletta..most tettem fel a 8.at, hetvegen egyutt leszunk a parommal remelem fajdalommentesen,de ha megsem akkor visszamegyek az orvosomhoz.Koszi a valaszt es jobbulast nekedis!:)

2014. nov. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!