Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat!...

Első nőgyógyászati vizsgálat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most fogok elösször menni,kaptam időpontott,de nagyon félek,nem tudom hogyan megy egy ilyen,mit fognak csinálni.

Az sztkba lent bekell jelentkezni,mit kell mondani?



2014. nov. 19. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Engem egyszer vizsgált női doki, azt hittem, leugrok a székről, úgy fájt. Aztán meg fensőségesen közölte, nem kell nyavalyogni, más is kibírja. Nem sokon múlt, hogy ne rúgjam fejbe reflexből.


A pasi dokikkal eddig nagyobb szerencsém volt.

2014. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Anyukámnak is férfi a nőgyógyásza,a nővéreimnek,de elösször nőt akarok és benne megbízom,sok jót hallottam már róla.
2014. nov. 19. 19:25
 13/18 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, milyen volt

Tényleg nem volt-e kellemetlen

2014. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jolvan persze megirom
2014. nov. 20. 13:41
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Ne félj, túl leszel rajta. Mindnyájan nagyon féltünk az elsőtől, ezért is jó a női doki, szerintem.
2014. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na 17:45re mentem es 18:00kor vegeztem.

Nagyon rendes volt,kedves mindent elmondott,minden kerdesemre valaszolt,elmondta mit hogyan,hova kell tovabb mennem,jovoheten vissza megyek az eredmenyekkel,nem volt semmi baj,minek feltem ennyire.

Oh picit kellemetlen volt a kacsa,de semmi nem tortent,viszont mehszaj be van gyulladva.

2014. nov. 21. 18:28
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy nem volt rosz élményed és jó egészságet neked!
2014. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
21%
Barinőm mesélte hogy nekievették a bugyit és egy vasra rakta a lábát,egy pálcikát dugtak a puncijába és a fenekébe nyult a nőgyógyász kesztyűben
2019. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!