Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy a tesi...

Cintikeke kérdése:

Mit csináljak hogy a tesi nadrágomon (latex) ne látszodjon át a betét alakja?

Figyelt kérdés
? Hétfön szekrény ugrás és gyürűzés lesz amit ha csinalnek kilàtszana a betét alakja. Nem tehetem meg higy ne tornázzak már nincs felmentésem. mit csinàlhatnék?

2014. nov. 21. 19:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
most mi a baj a hosszú legiigns nadrággal(cicanacival) ?Istenem..
2014. nov. 22. 15:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Az hogy azt NEM szokás (bocs, csak a hlyepitsák) nadrágként hordani! Affölé szoknya, sort, stb. KELL(ene).
2014. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
vegyél fel hosszabb pólót... amúgy melegítő!!
2014. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Most latex vagy leggings? Mert nem egy a kettő!

De egyébként leggings sem való tesiórára, meg úgy egyáltalán sehova csak úgy magában nadrágként. Ez pont olyan, mintha harisnyát vennél fel.

2014. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gondolom már megoldottad, 2-3 bugyi mindent eltakar
2014. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sziasztok nalunk a tesi tanar mondta hogy lehetunk hosszu gatyaban tesi oran mivel mi kint is futunk meg condi parkozunk sajnos ... es ilyenkor hosszu szaru futogatyaba szoktam lenni ami rendesen tapad es nekem is ez volt a problemam de egy rajottem h ez tok term es nem erdekelt ha vkinek feltunt legalabb tudta hogy most nem erdemes velem kotekedni ( de azer par tipp: lenge gatya pl melegito vagy hosszabb polo/pulcsi vagy amit mar mas is mondott hogy meg egy bugyi ami vastagabb lehet jobban latszik a bugyi vonal a hatsofeleden de inkabb mint a betet🙄) remelem segitettem
2018. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!