Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki, ha ritkán 2...

Nagyon ciki, ha ritkán 2 napig használok egy bugyit, de úgy, hogy minden nap tisztasági betétet is többször cserélek?

Figyelt kérdés

Egyszeri esetekre gondolok, hogy utazáskor elfelejtettem több bugyit vinni,nem fér bele az időbe újakat venni, vagy épp nem hoztam annyi plusz pénzt, és nem készülök semmi olyan helyre menni,ahol kellemetlenség érne, tehát nem megyek közben nőgyógyászhoz, nem leszek pasival, tehát csak én tudnám a dolgot.

Úgy, hogy nincs menstruáció, nincs bő folyásom, tehát teljesen normális körülmények között.

Tisztasági betétet pedig napi 2X cserélnék.



2014. nov. 12. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nagyon ciki. A tisztasági betét oké, de fenék tájékon meg láthatatlan piszok van.
2014. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is überciki.
2014. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Jahm meg vicc, hogy tisztasági betétre van pénz, amit többször cserélsz. De ráfogod a tiszta bugyihiányosságot arra, hogy nincs pénz.
2014. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
".... csak én tudnám a dolgot...." Akk miért itt kérdezed, hogy ciki-e? Csak magadtol kérdezd! Egyébként: Miért használsz mindig betétet?
2014. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Akkor normális lenne a dolog ha este ki mosod kézzel és úgy húzod fel másnap.De így nagyon gáz én nem is bírnék így el lenni egy bugyiba 1napnál többet!
2014. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ciki.Elutazol és nem viszel magaddal annyi pénzt,hogy vegyél 2 db bugyit? Ne már.
2014. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mondjuk én a frissen vásárolt bugyit is kimosom használat előtt, mert ki tudja, ki tapogatta...

Amúgy igaza van itt egy válaszolónak, ha rajtad kívül senki sem tudja, akkor magadtól kérdezd meg, hogy ciki-e.

2014. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Én teljesen igényesnek tartom magam, mások is annak tartanak, férjem is van és szerintem nem gáz, ha cseréled a tisztaságit, akkor az szinte olyan, mintha bugyit cserélnél, egyébként a popsid is a tisztasági betéthez ér, tehát attól sem lesz koszos a bugyid. Nekem nem lenne komfortos, de azért túl nagy ügyet nem kell belőle csinálni. Mindamellett nem értem miért olyan nagy dolog bedobni egy bugyit a táskádba, Máshol is tudsz olcsón bugyit venni, kínai bolt mindenhol van, és néha még az a legjobb pamutbugyi, amit ott lehet kapni, nekem pl. csipkés Triumph bugyitól viszketett mindenem. Viszont egyértelmű, hogy ki kell mosni, miután megvetted. Ezzel az erővel pedig azt is kimoshatod , ami rajtad van éjszaka a radiátoron megszárad, én úgy szoktam csinálni, hogy alá terítek egy tiszta törülközőt.
2014. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem nyaralásra gondoltam, és nem munka miatti utazásra, hanem 3 helyen lakom-dolgozom felváltva, nem tervezett utazásokkal, 2 különböző országban, és a nagy sietségben vagy folyton otthon hagyok 1-2 fontos ruhadarabot, vagy pont nincs nálam olyan pénz, amivel a másik országban tudok fizetni, a pénzváltó messze..., és időben pedig főként hétvégén vagy este érek oda a célhelyre, amikor már semmi sincs nyitva.


FÉLÉVENTE 1X fordul elő. Sajnálom.

2014. nov. 12. 12:53
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Ha így előre eltervezed, hogy nem fogsz bugyit cserélni, az ciki.

Ha utazás közben úgy alakul, hogy valamiért nem tudsz egyik nap bugyit cserélni, az még belefér, bárkivel előfordulhat.

De pl. jó ötlet, amit írtak már, hogy este kézzel kimosod a bugyidat és reggelre megszárad.

2014. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!