Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor gyógyul be a szűzhártya...

Mikor gyógyul be a szűzhártya helye, vagy a hüvely?

Figyelt kérdés
Az első alkalmam nagyon rosszul sikerült, akaratom ellenére vették el a szüzességem.. azóta voltam nőgyógyásznál.. az ujját is alig tudta bedugni mert annyira fájt, és megint lesz újabb vizsgálat addig bekéne gyógyítanom valahogy mert megkéne nézni mi van belül is mert még bármi lehet belőle :( felírt kenőcsöt és kúpot. A kúpot alig tudom felhelyezni.. nem akar felmenni. A kenőcs nem tudom hatni fog e de nagyon remélem rendbe jövök végre. Hogyan tudnám felhelyezni hogy ne fájjon és könnyen felmenjen a kúp és mikor gyógyul be végre odalent?

2014. nov. 23. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj közben mély levegőt venni, hogy megnyugodj és ellazuljanak az izmaid odalent.
2014. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt veled :( Próbáld meg úgy feltenni a kúpot, hogy az egyik lábad felrakod valahová, pl. a kád szélére, vagy leguggolsz. Nekem ezek segítettek, amikor szűz voltam, és a tampont nem tudtam felrakni.
2014. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kúp tetejét mártsd meleg vízbe, hogy egy kicsit megolvadjon.
2014. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

PErsze, hogy fájt, mert totál rágörcsöltél. Lazulj el (próbáld meg) és hidd el, kellemesebb érzés lesz.


Az erőszakot meg remélem, jelentetted a zsaruknak - bár mindegy, TE VAGY A HIBÁS! - ezt nem bírtam megállni, az erőszakvideó kicsit kivágta a biztosítékot nálam is.

2014. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj ne beszélj butaságot előző.

Egy jó tanácsot nem kellene ellenséges indulattal kezelned.

2014. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néhány hétig biztos eltart
2014. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A négyes nem beszélt butaságot, csak reagált egy ostoba videóra, amit a rendőrség terjeszt a mi pénzünkből. Irónia volt.

Kérdező, fogadd együttérzésemet, és biztatlak én is, hogy tegyél feljelentést. A nane.hu-n sokféle segítséget találsz.

2014. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
két hétig biztosan eltart. A lelki sebek gyógyulása már hosszadalmasabb lesz. Vegyél a patikában CH5 Arnika montana golyócskák. Ez egy gyógynövénykivonat. Elősegíti a sebek gyógyulását. Meglátod az majd segít. De itt más gondok is vannak. Az erőszak kialakíthatott nálad egy lelki blokkot. Pontosabban a hüvelyed összehúzódik minden behatolási kísérletnél. Ez egy tudat alatti védekezés amit az erőszak váltott ki nálad. Ezt a blokkot nehezebb lesz oldani. Nem próbálnál pszichológushoz fordulni? Ha kibeszélnéd a fájdalmad, idővel gyógyulnának a lelki sebek is. Remélem sikerül túltenned magad ezen a rossz élményen. Szorítok neked!
2014. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!