Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy jott meg a mensitek hany...

Hogy jott meg a mensitek hany evesek voltatok es most hany evesek vagytok? Volt feherfolyadotok? Feherfolyas utan mikorjott meg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

10 és fél évesen jött meg először, most 27 éves vagyok.

Volt fehérfolyásom előtte, de hogy pontosan mennyi ideig, arra én már nem emlékszem.:)

És hogy jött meg? Előtte lévő nap nagyon görcsölt a hasam, majd másnap délelőtt mikor voltam wc-n, akkor láttam, hogy barnás-véres folt van a fehérneműmön, szóltam anyukámnak, aki már előtte felvilágosított az ilyen dolgokról, mondta, hogy igen, ez az, megjött a vérzésem.

2014. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 éves voltam, fehérfolyásom nem is volt, csak erős barnázással kezdődött, aztán másnapra megjött rendesen. Én is tudtam, mi az, mondtam anyának, nem volt semmi extra. Most 20 éves vagyok.
2014. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 évesen ött meg,most 47 vagyok , amikor megjott matek óránk volt és mindenem átázott, haza mentem.
2014. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2014. dec. 1. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

2002 november 27-én 11 évesen ötödikben. Harmadikban kezdődött el a fehér folyás, de nem tudtam, hogy mi az, nem foglalkoztam vele, viszony anyám rendszeresen látta a bugyimban és mindig mondogatta hogy mindjárt nagylány leszek, amiről hallani sem akartam. Aztán egyszer csak a suliban váratlanul ért, egyik szünetben elmentem WC-re és fehér folyással együtt jött hozzá egy kis pecsételő vér, nagyon megijedtem, de reménykedtem benne, hogy mégsem. Aztán otthon este tényleg megjött, hívtam anyámat, miközben a wc-n ültem és megmutattam neki a bugyimat, ekkor felkiáltott, hogy nagylány lettem, sőt be is jelölte a naptárban. Én meg nem akartam, túl korainak gondoltam, főleg, hogy anyám és mindkét lánytesóm 13 évesen jött meg.

És sírtam egész este, még a kedvenc rajzfilmemet se akartam megnézni, hát akkor még volt olyan nekem. így történt, sőt az osztályban szerintem én voltam az első.

2014. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy elmondtatok ma van a szulinapom

Es ma jott meg amikor lattam hogy egy vercsepp van a bugyimon

Anyanak meg nem montam el es felek ma vagyok13 eves

2014. dec. 3. 18:37
 7/7 anonim válasza:
boldogat mond el anyukádnak jobb lessz hidd el könnyebb lesz... Nekem is anya úgy mesélte el esz a sztorit h volt ilyen vedo oltás és ott volt hogy lánya utólsó menstruáció ideje és én megkérdeztem h mi az a menstruáció és elmesélte. Nagyonagyon megkönyebbültem h tudtam vele beszélni errö vele :D mond el neki jobb lesz hiddel nagyon fog örülni neki
2014. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!