Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés a terhesség 14. hetében...

Vérzés a terhesség 14. hetében. Mire számíthatok még? Volt valakinek ilyen? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt éjjel (13+5) arra ébredtem, hogy valami folyik belőlem. Vizes valami jött a hüvelyből, majd piros, friss vér. Pánik. Svédországban élek, rögtön bementünk a nőgyógyászati sürgősségi ügyeletre, ahol ránéztek a betétemre, megállapították, hogy ez bizony sok vér, nemigen tudnak segíteni. Orvos éjjel nincs, nem görcsölök, nincs életveszély. Másnap reggel vissza, akkor volt orvos, megnéztek ultrahanggal és a 7,5 cm-es baba ott lubickolt vidáman, magzatvize is volt rendesen. Amit találtak, az egy fehér színű drótnak kinéző, méhből kilógó valami, amit először polipnak gondoltak, majd a főorvos is megnézett, aki azt állapította meg, hogy vlsz pár nappal korábban pár cseppet vérezhettem, ami nem jött ki, hanem egy csatornácskában összegyűlt, onnan jöhetett a "víz" is. Mivel még maradt belőle, fogok még vérezni, ki fog onnan jönni. Ma éjjel is vérezgettem picit, napközben séta közben feszült a hasam. A méhlepényre azt mondták, lent van.

Volt valakinek ilyen??? Hogy lesz később? A sporttól eltiltottak, de kicsi séta lehet? Vagy azt is hanyagoljam és feküdjek?

Jó volt látni, hogy ficánkol a babánk. mégis minden csepp vérnél aggódom...



2014. nov. 22. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy ennyire lightosan veszik ott...

Egyébként csak barnázol vagy vérzel?

Én 3-ból 3-szor barnáztam, sőt az utolsónál véreztem, volt amelyikkel a 17-ig hétig. Nem tudtak vele mit kezdeni. Utolsó terhességemnél szedtem Duphastont, de még igy is volt, csak mennyiségileg kevesebb. Próbáld ne megerőltetni magad!

2014. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és az utolsónál részlegesen nekem is fedte a méhszájat a méhlepény, de aztán felhúzodott ahova kell. Ha nem húzódna a helyére akkor császárral kellene szülni.
2014. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam rendes vér volt, tegnap már csak barnázás, fekszek, amennyit csak tudok, magnéziumot szedek és remélem elmúlik teljesen.
2014. nov. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!