Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak úgy éred el villanykör...

Ha csak úgy éred el villanykörtét cserélni, hogy magassarkúban/talpúban vagy és egyik lábad a mosogató párkányon, másik a gáztűzhelyen terpeszben, kicserélnéd?

Figyelt kérdés
létrám sincs, székem sincs, de ez utóbbiról el sem érném
2014. nov. 24. 12:04
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Ez a csaj... :D De legalább hív szerelőt, eddig akármit csináltunk, nem akarta rászánni magát, de egyébként meg se hallgat egyikünket se, csak nyomja a szöveget, hogy itt ég ki, ott nincs áram, stb. stb...

Csinálj amit akarsz, tőlünk teljesen függetlenül írsz, hát gyertyázz. Őseink is kibírták valahogy áram nélkül.

2014. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

de olvasom, de nem segít.


amúgy sem lenne pénzem a foglalatra, meg szerelőre, senkire, fizuig van eer forintom és a fizu egyből menni fog a tartozásokra.

a másik az üveg elvileg nem vezeti az áramot, csak a körtét kell fogni, és nem ráz meg.

harmadik voltak itt az eonosok, ingyen megcsinálták a kinti órát, van áramom, szóval hívtam szerelőt, amit tudtam.

a foglalatos dolgot, az eonosok is mondták szójak a főbérlőnek én meg ismerem a főbérlőt, ordibálva rám fogja hárítani, meg sem fog mozdulni, nem is szólok neki.


csak hosszú lett volna mindezt leírni, amikor gyertyával kell fürdeni, leolvadt az egész hűtőm, hajam az égnek áll és nyugodtan itt álljak neki magyarázkodni.


de természetes figyelem, olvastam a válaszokat

köszönöm

2014. nov. 25. 10:02
 43/54 A kérdező kommentje:
*ezer Ft-om
2014. nov. 25. 10:03
 44/54 anonim ***** válasza:
ha ennyire rosszul állsz, akkor lakás helyett szobát kellene bérelni.
2014. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Egyedül élsz? Ha párkapcsolatod van, megpróbálhatnátok közösen kezdeni valamit, vagy albit cserélni, ahol nem ennyire tuskó b**om a tulajdonos. Én azt vallom, ahol az ember nem érzi jól magát, onnan menjen. Inkább vagyok "vándorló" típus, mintsem azon mérgelődjek, zsörtölődjek, milyen ideg ér másnap. Persze sokak szemében ez is kilátástalanságot eredményez, én nem így vallom. Cserélj albit, vagy társulj be valakihez, úgy még olcsóbb. Hidd el, jobb az.
2014. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

most szoba konyhásban vagyok

még gyűjtögetek sajátra, ez annyiban a legjobb, hogy ennél olcsóbb biztos nincs, inkább, mint hitel egy újon.


átszámoltam, jobb erre kiadni és kicsit szenvedni, de annál kevesebb lesz a törlesztője a másiknak


röviden inkább a megtakarítás most, mint egy hitel

2014. nov. 25. 16:23
 47/54 A kérdező kommentje:

összeköltözősdi..

háát...


éltem már alkoholista csajjal, éltem már lopóssal is, valahogy elment a kedvem

2014. nov. 25. 16:25
 48/54 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok ilyen szerencsés, hogy normális lakótársam van? :D
2014. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
kutyáról van szó? :D
2014. nov. 25. 17:29
 50/54 anonim ***** válasza:

Néha viselkedik úgy is, mindig szimatol, csináltam-e valami rosszat... :D Mert eredetileg ő bérli, én csak betársultam.


Na de visszatérve, reméljük alakul valahogy a sorod, sok sikert! :)

2014. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!