Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért jön fel a hab a mosogató...

Miért jön fel a hab a mosogató másik oldalán?

Figyelt kérdés
Két medencés mosogatóm van és amikor mosogatok, a másikon zúdul fel a hab. Idegesit mert habosak lesznek a tiszta tányérak. A párom már szétszedte, kitisztitotta, tettünk bele lefolyotisztitot de egyszerűen nem jó.
2014. márc. 19. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

el van tömődve a lefolyó csövetek,

a párod szétszedte itt fönt,de a cső ,lejjebb van eldugulva,

2014. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ahhoz hogyan lehet hozzáférni? Vagy mindenképp szakember kellene?
2014. márc. 19. 19:27
 3/8 MeaBea ***** válasza:
Akkor jön fel a hab amikor kihúzod a dugót és leereszted a vizet, nem? Nekünk is így van. Szerintem azért van mert ki akar egyenlítődni a vízszint a két medence között és nem tud elég gyorsan kifolyni a szifonon át. Én úgy oldom meg, hogy nem húzom ki teljesen a dugót, így lassabban folyik le a víz de a másik medencébe nem jön fel legalább semmi.
2014. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MeaBea ***** válasza:
Ja és igen, el lehet tömődve valahol. Mert ha gyorsan ki tudna folyni akkor nem akarna a másik medence felé kiegyenlítődni. Ideiglenesen használd a félig kihúzós módszert amíg nem oldjátok meg :)
2014. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy a 3-as írja. Szerintem egyszer próbáld ki, hogy először bedugod a másik lefolyót és aztán ereszted le a vizet. Ha lassan folyik akkor dugulás van.

Én ilyenkor nem vacakolok leöntök egy-két zacskó szódabikarbónát a lefolyóba majd ecetet öntök rá, bedugom egy órára majd forró vízzel leöblítem. Ez szépen feloldja a trutyit.

2014. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Folyóvízben mosogatok. Egy€bként hamar lefolyik ezzel nincs gond.
2014. márc. 19. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld ki, hogy egy csésze szódabikrabóna, rá ugyanennyi ecet, de több is lehet. Hagyd pezsegni meg amit akar, aztán 10 perc múlva önts rá forró vizet (kislábasban forrald, ne meleg csapvíz legyen).
2014. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2014. márc. 20. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!