Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett gyenge menstruáció?

Figyelt kérdés
Most szedtem végig életemben először a 21 szem tablettát, a 6. napra meg is jött az álvérzés és elég gyengécske. Az eltelt 3 napban volt meg minden, de pl nem állt fenn annak a veszélye, hogy átázzak, mint azelőtt. Ez normális? Másnál is van így?

2014. nov. 24. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nekem is így volt, sőt! Volt olyan, hogy csak egy napig véreztem, és még két napig volt pár csepp. Ijesztő volt, de az is normális volt. Még nem találkoztam olyan emberrel, aki ne tapasztalta volna ezt az áldásos hatást (hogy időre, gyengén, kevés fájdalommal, kevés vérzéssel történjen a menstruáció). Pont emiatt szokták olyanoknak ajánlani, akik borzalmasan sokat, vay hosszan véreznek, pedig nem az a jó megoldás, ha elfedik a tüneteket, hanem az, ha megvizsgálják, hogy azt mi okozza.
2014. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első napon csak sötétbarna folyásom volt a többi utána véreztem, de szerintem egy tampon se telt volna meg vele. Ez normális másnál is van ilyen? Utána lévő napokon meg csak pecsételő volt szinte. Amikor még nem szedtem a fogamzásgátlót, akkor is max 4 napig menstruáltam úgy, hogy a 2. vagy 3. napon volt erősebb az elején gyenge aztán csak pecsételt.
2014. dec. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!