Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio lehet vagy beagyaz...

Menstruacio lehet vagy beagyazódás?

Figyelt kérdés

29 napja voltunk együtt a barátommal, viszont nem védekeztünk. (5-10perc mulva kivette, nem elvetett belem) majd az aktus utan masnap egybol megjott. (pont akkor kellett volna amugy is)

A menstruaciom altalaban a 26. napra jon meg, viszont most a 28. ra esett.. (vasarnap jott meg)enyhe vizes-barnazassal kezdodott, majd pecsetelo verzesem lett, aztan valtotta az elenkpiros verzes. Sima ver volt, de tarsult melle 3-4 csomo is. Ma talan mimtha egy pict felerosodott volna, reggel kisebb-nagyobb alvadt vert lattam a beteten, folyast ereztem 2x ami szinte feketen volt, pont ugy mint a pecsetelo verzes es az alvadt ver. Majd most estere elenkpiros--pirosos folyasom volt, es furdesnel lattam kis apro pirosos darabkakat. Az elso naptol kezdve gorcsolok. viszont menstruacion kivul is neha tapasztalok gorcsoket a bal petefeszkemnel(ma is ott ereztem)

Az utobbi idoben stresszes voltam igy a hormonhaztartas felborulsara is gyanakszom.

Ma csinaltam egy X-Epil terhessegi tesztet ami erosen lathatoan negativ lett. Erdemes holnap az elso vizeletnel csinalnom egy Facelle tesztet vagy varjak meg par napot? Furdes utan a "menstruaciom" elmult.. nagyon aggodok hogy mi allhat a hatterben. meg sosen volt ilyen allagu/szinu de legfokeppen ilyen keves mensim. Altalaban 5-6 napig tart de ez is valtozo, neha a 4. nap utan elmulik kimarad egy nap es aztan kozepes verzesem lesz.

A parommal azota nem voltunk egyutt.

3 eve menstrualok.


2014. nov. 25. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez termeszetesen neha elö fordul a mentruacio idoszakaszaban, ne aggodj biztosan nem vagy terhes!
2014. nov. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg sem mult el: pisilesnel eszrevettem a beteten apro vernyomokat, ossze-vissza, nem egybefuggo volt, a pisim nagyin nagyon halvanyan piros volt, es jott 1 csepp pecsetelos ver, es megint lattam a pisimben apro piros szinu darabkakat, mintha petek lennek, de lehet hulyeseget mondok.
2014. nov. 25. 00:55
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi a beteten levo ver halvany piros volt. Viazont a mai napon ugyan keves ver jott de annyi eleg hogy az egesz betetet beteritse. Tisztasagit is betettem, azt is beteritette. de nem aztam at vele.
2014. nov. 25. 00:57
 4/5 A kérdező kommentje:
A reggel is volt folyasom, a masodik teszt is negativ lett. :) sztetek van eselyem meg a terhessrgre vagy mar teljes mertekben kizarhato 4het utan?
2014. nov. 25. 10:53
 5/5 anonim válasza:
Nekem mindig szoktak lenni ilyen kis "darabkak".
2014. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!