Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Intim kehely"! Tapasztalatoka...

"Intim kehely"! Tapasztalatokat szeretnék, érdemes megvenni? Tényleg jó használni vagy csak egy újabb vacak?

Figyelt kérdés
Kérem szépen tényleg azok válaszoljanak akik már kipróbálták!

2014. nov. 26. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Hát nem próbáltam ki, bocs. De rengeteget gondolkodtam rajta, hogy megvegyem, utána több ellenérvet fel tudtam mellette sorakoztatni:

- a legfontosabb: intim tornázok, ami nagyon jó hatással van az egész női izomzatra, egy ilyen tölcsér napokig feszíti szét az izmot, amit én nagy nehezen felépítettem, tanfolyamon egyébként a tamponhasználatot sem ajánlják, csak a betétet

- szerintem gusztustalan lehet ahogy kifolyik minden cucc a tölcsérből és ki tudja hol landol, én ezt nem kockáztatnám meg pl. munkahelyen

- szintén munkahelyen, hogyan mosod el, nekem nem felelt meg az a válasz, hogy leöblítem egy kis vízzel, szeretem ha a hüvelyembe tiszta dolgok kerülnek


Ezeket csak leírtam, a te döntésed, mostanában a mosható, textil betéteket nézegetem, de nem nagyon tudom rászánni magam arra sem.

2014. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én meg használom, és meg vagyok vele elégedve.

munkahelyen nem bolygatom, jóval tovább bírja, mint egy tampon, s még meg se telik, a második-harmadik napon se, amikor a legerősebb nekem a vérzés.

intim torna: hát pont az izmaidat használod, mikor bent van, éppenhogy ajánlják, hogy intim tornát végezzen valaki mellé..

a tamponban lévő vér miért kevésbé undorító, mint a kehelyben lévő? utóbbi nem alvadt, nem beszívódott, kiöntöd, s kész.

ha ki akarnám venni munkahelyen (de nem akarom) akkor le lehet öblíteni, viszel kis vizespalackot a vécébe, pl. vagy törlőkendőt. eredetileg is a hüvelyedben van, mitől lesz olyan hú, de koszos?

nekem pl kettő van, szóval tudom naponta fertőtleníteni is őket (tudnám, de általában nem szoktam).

sokkal kevesebb mellékhatása van, mint a tamponnak, nem kell foglalkozni vele annyit, tovább tart, jóval több belefér, nem szárítja a hüvelyt, mikor bent van, és nincs vérzés (a tampon igen), nincs toxikus sokk szindróma veszély, stb.


a felhelyezése kissé trükkös, a kiszedése szintén, de gyakorolni.

én az első napokban szoktam mellé használni tisztasági betétet, a biztonság kedvéért. de anno a tampon mellé is.

2015. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, de imádom ezt a "hüvelyembe tiszta dolgok kerüljenek" mentalitást.... az bezzeg nem zavarja, hogy hány gyári munkás köhögött rá a tamponjára a gyártósoron! XD Sőt, a betétes tábornak undi a vér.... csak annyira, hogy órákon keresztül áztassák benne az alfelüket! XD

Amúgy a kérdésedre válaszolva: nekem bevált! Ráadásul én egy 250 forintos kínai vacakot rendeltem az Aliexpress-ről, még csak nem is 2 millió forintost (ami amúgy ugyanaz! XD )! Ennyi pénz megért egy próbát, de 5 ropit csak akkor adtam volna ki érte, ha garantáltan szeretni fogom (de amúgy attól függetlenül, hogy szerintem pazar találmány, nem fogok beinvesztálni egy drágábba, mert tökéletesen megfelel a kínai cucc is! :D )

2016. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!