Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus 15- dik nap. "Pisilés"...

Ciklus 15- dik nap. "Pisilés" után rozsaszines a wc papír. Hüvelyi folyás? Vagy felfáztam?

Figyelt kérdés
Nincs fájdalmam.a tisztaságin semmi nem látszik😖

2014. nov. 27. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ovulálsz
2014. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok soha nem volt ilyen.... Sőt épp meddőségi központba járunk,mert nem sikerül teherbe esnem.
2014. nov. 27. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért vagy meddő? Elvileg nincs ovulációd, vagy van, csak valami más miatt nem jön össze a baba?

Nekem is az leső gondolatom az ovulációs vérzés.

Felfázásnál csíp is vizeletürítéskor.

2014. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs ovum igen ez a probléma...

Ezért érdekes szamomra amit írtok. Bárcsak ugy lenne,hogy ovulaknek.

Ma megyunk pont a klimikara. Majd irok

2014. nov. 28. 07:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez ovulációra utal...
2014. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na voltam ma a klikikan es egy szep 18mm es tuszot lattak ️ Ami remélhetőleg megfog repedni napokon belül. Mondtam a doktornőnek hogy mit tapasztaltam tegnap....nem tudja hogy mitől lehetett. Ovulációs előváladék féle lehet... De még ugye nem volt meg az ovu!!! Szóval még nem az....Felfázást kizártuk mert az fájdalmat okozna és nincs fájdalmam.
2014. nov. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!