Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel rózsaszín volt a wc...

Ma reggel rózsaszín volt a wc papír pisilés után. De ahogy lepihentem el is múlt . Nektek volt ilyen már? 25 hetes vagyok? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nagyon figyeld magadat és ha megint lesz menj dokihoz.


lehet csak a méhszáj örnyéke érzékeny és egy hajszálér mint az orrban elrepedt. nekem ez az elsö trimeszterben volt, sokat az orvos mindig azt mondta míg nem erös a vérzés, vagy nem fáj addig semmi gond.


aztán utolsó hetekben is volt, az a méhszáj nyilásnál ugyan ez, a hajszálerek repedeztek el.


Szóval figyeld magadat és ha megint lesz ilyen menj dokihoz, vagy akár ügyeletre is, ha nem lesz akkor csak egy hajszálér volt.

2012. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 25 hét környékén volt ilyen, de mivel aznap volt a laborom meg is állapítottak vért a vizeletben, szemicilint kaptam rá és elmúlt. De menj orvoshoz, mert igaz, hogy nagy az esély hogy semmi bajod, de ha mégis, akkor azt kezelni kell minél előbb. Senki nem fog butusnak tartani, hogy megnézeted magad, hiszed a véres pisinél ki kell deríteni, hogy a méhedből jöhet-e, ezt ki kell zárni. Valószínűleg semmi bajod, de nehogy onnan szivárogjon, érted.
2012. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DOKI!
2012. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mindenképp nem játék jobb félni mint megilyedni!!Ez csak egy jó tanács!Nyugodtabban vagy te is tudod hogy minden okés.
2012. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen volt,meg is ijedtem,pedig "csak" egy félcseppniy halvány rózsaszínes valami volt. A dokim megvizsgált,minden rendben volt,viszont szólt,hogy igyak több folyadékot. Azóta figyelek,és minden okés.


De azért menj el orvoshoz,mindenképp

2012. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megyek Hétfőn ,mert akkor rendel.Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!