Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor méhnyakrákom van? 16/l

Most akkor méhnyakrákom van? 16/l

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál 3 hete,méhszájsebem van azt mondta.Ma jött meg a rákszűszés eredménye ,amin ez all: Az önnel elvégzett cytológiai vizsgálat eredménye alapján hormonális kezelés,majd 3 hónap múlva ismétlés szükséges.

Most akkor rákos vagyok? Nagyon Félek!



2014. nov. 28. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
HORMONÁLIS kezelés, legalább nézzél már utána, a rákot nem hormonal gyógyítják, nincs rákod.
2014. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nincs.
2014. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,mert nagyon Félek most,anyukám el is ment a kórházba kérni nekem időpontot a nőgyógyászhoz.
2014. nov. 28. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem.

Próbálj meg megnyugodni, addig nem érdemes pánikba esni, ameddig biztosat nem tudsz. *ölelés*

2014. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DEHOGY van! nyugi!!!!
2014. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit a kórházban,csütörtökön kell mennem nőgyógyászhoz,majd ott minden kiderül,de ha nem méhnyakrákról van szó,akkor miért kell hormonális kezelésre mennem.Egyáltalán mit tudnak még megállapítani egy méhnyakrák szűrésen a méhnyakrákom kívül (SZTK-s alapon).Mert ugye van egy 2 cm-es méhszájsebem,amire azt mondta az orvos,hogy nem kell vele foglalkozni.
2014. nov. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!