Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem mar masfel eve van...

Nekem mar masfel eve van huvelyvaladekom es mindig budos volt a szaga szerintetek ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
12/L

2014. nov. 29. 22:25
 1/4 Mittudomain ***** válasza:

Szia!


Hajlamosak vagyunk azt hinni valamire amit nem értünk, hogy rossz. Csupán egy hosszú helyreállítási szakaszban van a méhnyálkahártyád. Ha volt kb másfél évvel ezelőtt egy nemi disznósági konfliktusod, esetleg egy csúnya, tisztességtelen, becstelen dolog. Pl. gyermek vonatkozású nemi konfliktus, anyák/gyermekek bántása, bántalmazása, zaklatása, apa-lánya megbotránkozás,...

Vagy meghiúsult párkapcsolat, elhagyás miatti nemi megbotránkozásod, szakításod, akkor lehet ez az oka. Az, hogy másfél éve tart azt jelenti, hogy sokáig rágódtál rajta. Természetes folyamat ami ki fog futni.

2014. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha fertőzésed lenne, akkor annak más tünete is lenne.
2014. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhh koszike mindenkinek mar azt hittem baj van
2014. nov. 30. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Krónikus hüvelygyulladás vagy nemibetegség okozhatja. Az erős, megváltozott szag nem jelent jót: [link]
2015. márc. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!