Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valaki tanácsot?...

Mi lehet ez? Valaki tanácsot? Nektek volt már ilyen ha igen elmúlt? Aggodok. Többi lent. L/20

Figyelt kérdés
Az egyik mellemen (bal) jobb oldalán a melbimbotól (ami befele fordúló) nem túl távol lett egy nagy pötty pattanásszerű, de mégsem olyan (mer a pattanás fehéres stb. ) hógyag, barnás színű (nem sötét).

2014. nov. 30. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben nőgyógyász. Szerintem bármi ilyet meg kell mutatni orvosnak minél előbb!!
2014. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami egyéb tanács? Nem vagyok otthon, most még nem tudok nőgyógyászhoz menni. Anyának meg szolnák, de telefonon nem épp a legjobb...
2014. nov. 30. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nőgyógyász, hanem bőrgyógyász az illetékes szerintem.
2014. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most egy picit fáj is ha hozzáérek....
2014. nov. 30. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Mégis: látatlanban milyen tanácsokat vársz, azon kívül, hogy sovány-disznó vágtában húzzál orvoshoz?

De ha képet mellékelnél, az sem eredményezne mást: itt kevés a szakember, és más dolog úgy diagnosztizálni, hogy látja, tapintja, vagy egy vacak fotó vagy leírás alapján kell tanácsot adni!

Siess orvoshoz!

2014. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostmár elmult köszi a tanácsokat :)
2014. dec. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!