Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit barnás folyás pár...

Kicsit barnás folyás pár napig, utána elmúlt? Mitől volt ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
A múlt héten keddtől kb csütörtökig kicsit barnább folyásom volt, de nem jött meg, nem is kellett neki, mert a héten kell majd. Hétvégére viszont teljesen elmúlt, ugyanolyan fehér mint szokott lenni. Ilyen még soha nem volt, csak akkor barnás, mielőtt megjön közvetlen előtte és utána pár napig. Szerintetek mitől volt ez? Nem volt szaga, nem fájt semmim, tehát.

2014. dec. 1. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. dec. 2. 15:24
 2/5 anonim válasza:
azt ajanlom, minel hamarabb csinalj egy terhessegi tesztet. ha negativ, egy jet mulva megint. ha az is negativ, nem vagy terhes.ha meg jelentkezik terhesseg nelkul ilyen jellegu panasz, fordulj nogyogyaszhoz.
2014. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kizárt h terhes vagyok mert nem voltam senkivel se. Hát most elmúlt, de majd meglátjuk nem hiszem h vissza fog térni
2014. dec. 4. 15:51
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem ,ha nem voltál senkivel akkor nyilván nem is lehetsz terhes. Lehet,hogy leültél máshol a wc-jére és egy kisebb fertőzést kaptál el,amit a szervezeted így mutatott meg,szóval gondold meg hol ülsz le. A másik tippem meg,hogy legalábbis nekem egyszer volt ilyen,hogy akkor jött ilyenem menzesz előtt bőven ,amikor erősebb görcseim voltak.. Szóval szerintem ezek.. De menj el egy nőgyógyászhoz és kérdezd meg! :)
2014. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam ráülni a wc-re sehol. Ha fertőzés lett vna nem múlt volna el, arra is gondoltam h tüszőrepedés volt, simán lehetett akkor a számításaim szerint
2014. dec. 6. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!