Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzeszem rendben, mindkét...

Szalvéta** kérdése:

Menzeszem rendben, mindkét mellemből fehér folyást észlelek és csomót, ok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elballagsz nőgyógyászhoz és ott megmondják mi a baj.
2014. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom,köszi :)csak gondoltam valaki esetleg már átment ezen
2014. dec. 2. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Tuti hormonprobléma, ugyanis a melled azt hiszi, gyermeket kell táplálnia :S

Sajnos ez elég súlyos problémának számít, úgyhogy készülj fel egy hosszú kezelésre. :(

2014. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
A bimbó váladékozása és a kitapintható csomók az emlődaganat tipikus tünetei. Én nem kérdezősködnék itt a helyedben, hanem venném a kabátomat, és indulnék az orvoshoz. Persze lehet más oka is, de a daganat kizárása, vagy kezelése életmentő lehet.
2014. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi,h válaszoltatok,én is tervezem a dokit,csak én Norvégiában élek,a két gyermekem pedig sokat nem hiányozhat a suliból
2014. dec. 2. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Megértem, de hosszútávon gondolkodj. Ha feldobod a pacskert, akkor többet is fognak hiányozni.

Jó esetben lehet hormon probléma, de lehet daganat is. A bimbóból észlelt folyást nem lehet elbagatelizálni, én már a helyedben most futnék akár magánrendelésre fizetős orvoshoz.

Egyébként van esély, hogy akár terhes is lehetsz? Mert nem kell rögtön megrémülni, több oka lehet, de tényleg menj el, amint csak lehet. Most ne agonizálj, hogy sokat hiányoznak, bár ezt nem értem amúgy miért kell nekik ahhoz hiányozni, hogy orvoshoz menj. De biztos megvan az oka, csak nem értem.

2014. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. voltam. Írd majd meg hogy mi van!
2014. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok,mert ha utazom Magyarba akkor vinnem kell őket magammal,a páromnak nincs több szabija,még kicsik. Lehetek terhes,de menzeszelek rendesen,ezért aggódtam
2014. dec. 2. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy érted Norvégiában nem látnak el? :-( Haza kell jönnöd, ha bajod van?

Nézd, ezek komoly gondok, ez így nem kóser.

2014. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk a fehér színű váladékozás még akár lehet normális is

Akkor lenne nagy baj, ha zöldes színű lenne v. véres

2014. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!