Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2hete nem jött meg és pánikbet...

2hete nem jött meg és pánikbeteg is vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb 2hete késik a menstruációm. A barátommal mindig védekezünk, és megcsináltam 2 tesztet is és negatívak lettek. De már pár hete elég sokszor van hányingerem, hasmenésem, szédülök és sokszor van olyan érzésem mintha meg akarna jönni. Folyton 36,3-37,5 között ingadozik a testhőmérsékletem, néha a fejem is megfájdul és gyengének levertnek érzem magam. Terhes lennék? Anyukám szerint az időjárás és a sterssz. Pánikbeteg vagyok, 0.25ös frontint szedek napi 4et. Vagy csak pániktól vannak ezek? A hőmérsékletem már kb másfél éve mindig magas főleg mielőtt megjön, sok vizsgálaton voltam de nem találtak semmi komolyat. Most nagyon kész vagyok, már másfél éve küzdök pánikbetegséggel, az inmunrendszerem teljesen tönkre ment folyton beteg vagyok, van 4 nagyon lyukas fogam amit nem merek kihúzatni. És ezekre most rájön az h nem jött meg 2hete. Tudtok adni valami tanácsot? Lehettőleg mind a 2problémámra? Már nagyon elegem van, már a legappróbb dolgok is gondot okoznak sokszor és megkeserítem a környezetemben élők életét is. Mivel folyton "rosszul" vagyok és gyenge vagyok nem tudok csinálni semmit se

2012. júl. 1. 16:25
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Hát, ez elég komplex kérdés...

- ha nem jön meg két hete, de a teszted negatív, nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Viszont ha nem jött meg az jelent valamit, nőgyógyászhoz kéne fordulni

-a hányinger, szédülés, hasmenés, állandó magas láz... szintén sok minden tünete lehet.


Szerintem fel kéne keresned valakit, aki komplexen kezeli ezeket a tüneteket. Gondolom, egy belgyógyászt... de a nődokit nem hagynám ki.


A lyukas fogakat pedig tömni szokták... nem mindjárt húzni.

2012. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi, az idegesség is gátolja a menstruációt!

Én is pánikbeteg vagyok. Volt már nekem is régebben hogy sokat késett, sőt most is nagyon össze vissza jön meg a menzeszem, ne idegeskedj, ha 2 teszt negatív akkor nem valószínű a terhesség, tényleg inkább az idegeskedéstől van szerintem, de azért célszerű lenne nőgyógyászhoz menned... Ja és menj el fogorvoshoz is, majd kiderül hogy ki kell e húzni, lehet hogy elég a tömés is, csak ne halogasd. :)

Nyugodtan írj ha kérdezni szeretnél.

2012. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hál' 3hét után rendben megjött. biztos az idegesség miatt késett. köszike mindent!
2012. júl. 11. 11:17
 4/4 anonim válasza:

A tüneteid:

De már pár hete elég sokszor van hányingerem, hasmenésem, szédülök és sokszor van olyan érzésem mintha meg akarna jönni. Folyton 36,3-37,5 között ingadozik a testhőmérsékletem, néha a fejem is megfájdul és gyengének levertnek érzem magam.

A fogad miatt valószínű, a gyulladás okozza, sürgősen menj fogorvoshoz és azonnal csináltasd míg komolyabb bajod nem lesz. Erőltesd meg magad, kísérjen el valaki, mond a dokinak, hogy nagyon félsz és hidd el nagyon óvatos és segítőkész lesz. Tapasztalat.

A pánik betegségre, keres pszichológust, vannak rendelöintézetisek is, akiknél fizetni sem kell, csak kicsit tovább kell várni időpontra.

Mi váltja ki a pánikot? Nekem is voltak pánikrohamaim, én is megküzdöttem a szorongással.

Írj privit.


Szia!

2012. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!