Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pár napos barnásabb folyás...

A pár napos barnásabb folyás lehet a tüszőrepedés egyik jele?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy nyákszerű bő folyás jellemzi, de nekem november 25-től kb 27-28-ig kicsit barnásabb folyásom volt, közepesen volt erős. Eddig ilyen még nem volt, utána el is múlt. Tehát ha 25-én délután volt az első barna folyás, akkor a tüszőrepedés mikor következett be? előtte pár nappal vagy aznap? Fontos lenne tudnom mikor jön meg.

2014. dec. 5. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, tüszőrepedés.
2014. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor aznap repedt ki, 25-én? és akkor 9-én jön meg? Mert a tüszőrepedés után 14.napra kell megjönnie az általában pontos, csak a ciklus első napjától a tüszőrepedésig lehet személyenként más. De ha 9-én akkor kicsit hosszabb lesz az átlagosnál a ciklus. Most nem tudom mi van
2014. dec. 5. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont aznap, lehet hogy előtte való nap, vagy egy nappal később..
2014. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt napra pontosan nem biztos hogy ki lehet számítani, hiszen nem túl gyakori a napra pontos menszesz sem.
2014. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó csak vasárnap elmegyünk és nem akarom, hogy akkor jöjjön meg, előre akartam hozni de nem sikerült, most már eltolni kéne.
2014. dec. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!