Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát mitől lehet...

Hüvelygombát mitől lehet elkapni? Vagy a páromtól kaphattam el? És hogy kezeli az orvos?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 14:48
 1/7 A kérdező kommentje:
ezt elkaphatja a párom is szex után?
2008. aug. 16. 14:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfi általában tünetmentes még a nő már szenved tőle.Lehet,hogy ő fertőzött el,lehet,hogy te magad és lehet,hogy hormonális.Mindig mosson kezet a párod mielőtt oda nyúlkál,a nemi szerve is legyen tiszta.Ne használj közös törölközőt pl.Lehet kapni vény nélkül a Canesten kombit ez 3 kúp+1krém.Minden este fel kell tenni 1-et+kívülről kenni.A párodnak is kell kenni 1hétig napi 2x(reggel-este)Én ált.2 dobozzal vettem,mert a kúpból kell a 6 db.
2008. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez nekem az első ilyen fertőzésem ami végülis még nem biztos,csak felfázásra gyanakszom.de olyan kinos elmondani neki:S nem fog meg undorodni tőlem???
2008. aug. 16. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kínos, nem kínos, sajnos ez van. El kell mondani neki, különben soha nem fogsz meggyógyulni, ha már ő is hordozza a betegséget. Egyébként az orvos is kúpot ír fel, miután megvizsgált. A gombát sajnos bárhol el lehet kapni, strandon, nyilvános wc-ben stb... Nem biztos hogy a párodtól kaptad el.
2008. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem menj el azért nőgyógyászhoz, mert nnem csak gomba miatt lehet folyásod. lehet bakteriális fertőzés is. a felfázással sem jó húzni az időt.Szerintem a párod miatt ne aggódj,biztosan nem fog emiatt megundorodni tőled. Nagyon könnyű összeszedni bárhonnan a fertőzést, főleg nyáron. (uszoda,strand,WC stb.) És addig ne feküdjetek le,míg el nem múlik,mert nehezebb lesz kikezelni!
2008. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy antibiotikultol vagy a párodtol . általában a pasiktol lehet elkapni de nemazért mert ök is gombásak csak azért mert ha nemossa meg a kukit akkor a bacilus bemegy a hüvelybe. de ez nemszégyen. és általában a férfiaknek csak a végét bekell kenni canesten krémmel és kész. a nöknek meg van casesten combi . azzal kikezelheted magad vénynélkül kaphato ha viszketsz és turos szagos a folyásod tuti gomba
2008. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de a folyásommal nincs semmi,és nem viszketek.
2008. aug. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!