Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom? Meg vagy...

Lehet valami bajom? Meg vagy ijedve. Orvos?

Figyelt kérdés

Ma tesi órán kosár labdáztunk.Az egyik fiú megdobta teljes erejéből mellemet!Azt mondja véletlen volt.(alapból is erősen dob)Annyira fájnak!!Iszonyatmódon megdobta.Nem bírtam abbahagyni a bőgést!Lehet valami bajom??Mindenképpen orvos??


12/L


2011. jún. 9. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint nekik a t*kön rúgás, vagyis szerintem normális a fájdalom. Anyukádnak mondd el, hátha tud rá valamit, ami csökkenti a fájdalmadat! Ha mellráktól félsz, ütéstől nem alakul ki. Én hatalmasat estem, eltört a bordám oldalt, a mellemnél, és netes nőgyógyász is, meg a sajátom is azt mondta, hogy ettől nem lehet mellrákot kapni.
2011. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16:54 vagyok. Valamilyen fájdalomcsillapító biztos segít - de előtte beszélj anyukáddal, hogy milyet és mennyit vehetsz be.
2011. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

anyummal nem tudok beszélni, 3hónap múlva jön haza!

Köszi a választ!

2011. jún. 9. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég hülye volt a fiú, hogy teljes erőből mellbe dobott.
2011. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iskolaorvos? Abból baj nem lehet ha megnézi...
2011. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj az iskolaorvosnak!
2011. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugi engem is dobtak már sokszor mellbe labdával mégsincs semmi bajom.

A növésben sem állt meg és minden rendben van vele. Vegyél be fájdalomcsillapítót és jobban leszel.

2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!