Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek itt mutet lesz?...

Szerintetek itt mutet lesz? Van barmi esely hogy felszivodjon? 18/l

Figyelt kérdés

Mikor műtenek meg egy cisztát? 18/L


Az én cisztám 6cm × 4,7 cm-es és valamilyen sűrű dolog van benneFáj is a hasam sokszor.Volt mikor a végbelem is és a hasam is egyszerre szúrt kb fél óráig roham szerűenJövőhéten megyek vissza kontrollra mert a mensim sem jött meg már 5 napja valószínű emiatt bár nekem mindig rendszertelen..Doktornő szerint azonnal mennem kell ha hőemelkedésem,lázam,vagy hidegrázásom lenne és akkor felvesznek osztályra.Ha jövőhétig nem múlik el nem szívódik fel akkor mi van??!Szerintetek?


2014. dec. 7. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet műtét is, de lehet felszívódás is. És késhet is menstruáció ezért. Javulást.
2014. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7x5 cm-es volt, adtak valami gyógyszert, aztán amikor 2 hét múlva visszamentem kontrollra, addigra már csak kevesebb mint 3 cm-es.. Szóval nyugi, szerintem sok esély van rá, hogy fel fog szívódni, és nem kell műtét :)
2014. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak ugye az a gaz hogy nekem nem sima ciszta elvileg hanem suru benneku ami pedig nem tud felszivodni allitolag magatol... meg en jovoheten megyek kontrollra es 1 het alatt nem tudom mennyit tudna szovodni.. Gondolom most fog eldolni a heten hogy mi lesz a "sorsom"
2014. dec. 7. 20:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Felek nagyon
2014. dec. 7. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nekem is volt, sőt sajnos most is van.

Az első megcsavarodott, vinnyogva mentem a kórházba, ott leszívták.


Aztán a második terhességem alatt is volt, azt a gyerek pukkasztotta ki ahogy nőtt.

Most megint van, de nekem 8 centis, 2 hét múlva van időpontom, akkor megbeszéljük, hogy műtét vagy mi...


Neked ha nem szívódik fel, akkor lehet,hogy műtét lesz. De nem kaszabolnak össze nyugi.

2014. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ha műtétre is kerül sor, attól később simán lehet gyereked, nem lesz nagy vágás sem.
2014. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na es Neked milyen cisztad volt?

Normalis sima ciszta igaz?

Marmint nem suru benneku?

2014. dec. 7. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, legalábbis az első meg a gyerek alatti az nem...


A mostanit nem tudom, mert nem emiatt voltam orvosnál, véletlenül derült ki és mivel külföld, nem is értek sok mindent, mert nem ismerem a szakszavakat. Azt mondta az ultrahangos doki, hogy ez már nagy és ezt műteni kell.

2014. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na basszus :/

Lehet en vagyol csak ilyen panikolos de mindenhol azt olvastam hogy 6 cm felett mar mutenek foleg ha panaszokat okoz.Emellett nekem meg mehgyulladasom is van amire kapom a dalacint es ca sandozt de en cisztara semmilyen gyogyszert nem kaptam csak varjuk a menstruaciomat...

2014. dec. 7. 21:09
 10/11 xxxalkoholxxxx válasza:
Basszus!Nekem is ilyen!Nem lett műtét ügye?
2014. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!