Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hete verző hematomara van...

5 hete verző hematomara van esely, hogy felszivodjon valamikor?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a pozitiv tesztem ota verezgetek.Mara teljesen elvesztettem a hitemet.Nagyon elkeserit hogy ahanyszor wc utan torlok,mindig verzek.

Volt valaki igy? 9 hetes vagyok es azt olvastam hogy minnel idosebb a terhesseg,annal kisebb az esely arra,hogy felszivodik...



2014. jan. 9. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En nekem is verzett,urult ki a hematoma a verzessel. Van esely ra :) 9 hetesen allapitottak meg, 12 hetes uhn mar nem volt ott. En kaptam melle duphastont.
2014. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 7. héttől a 14. hétig véreztem, de még a 14. héten is látszott a hematóma az ultrahangon, ráadásul menet közben többször nőtt a mérete. Volt, amikor csak kicsit véreztem, de volt olyan is, hogy ömlött belőlem a vér. Kórházban is voltam pár hetet, meg otthon is feküdtem, csak a mosdóba mentem ki. A 19. heti uh-n mondták először, hogy már nyoma sincs a vérömlenynek. Már másfél éves a kislányunk és teljesen egészséges.
2014. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt...9 hetesen kezdtel el verezni is?

En sajnos nem kaptam gyogyszert,azt mondtak pihenjek sokat...Ezt is csinalom 5 hete de semmi valtozas...

Nagyon felek!!!

2014. jan. 9. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
8+2 hetesen vereztem, a 9.heten a doki megnezte uhn es akkor irt ra duphastont.
2014. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi 2-es valaszolo kicsit megnyugtattal...Akkor talan van esely...

Gratulalok a kislanyodhoz!! :))

2014. jan. 9. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én is 5-tol 9. hétig véreztem, barnáztam felváltva, és néha gorcsoltem is. aztán abszolut semmi. a 14 héten visszajott egy hétre megint, azután már nem volt abszolut. sot nekem volt még cisztám is hatalmas, viz a hasuregben szoval sok minden. kitartás. sok pihenés kell. esetleg magnéziumm, c vitamin, utrogestan vagy duphaston.

szoritok!

30 hetes kismama

2014. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amit tudok tanácsolni az a c-vitamin meg a rutascorbin(ebben is van c-vitamin) nővérem is sokat vérezgetett és ezek mindig enyhítették, azóta már 3 éves a kisfia! Kitartást! Minden rendben lesz!
2014. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én is a pozi teszt után kezdetem el vérezni,de én kapatm gyógyszert?hogy lehet hogy neked nem adtak??fogadott dokid van vagy kórházba mentél?

Amúgy ne aggódj,és ne add fel a reményt!Barátnőm kb a 13.héten kezdett vérezni,de durván!nem csak vérezgetett,hanem konkrétan azt hitte elvetélt!Aztán kiderült,hogy csak hematóma, feküdt,és a 18. hét környékére fel is szívódott neki.De végig vérezgetett.

Van remény:))

Amúgy nekem meg pont a 9.héten szívódott fel,azóta 1 éves a fiam:D

A gyógyszerre én rákérdeznék azért...

2014. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj lanyok!Koszonom mindenkinek a biztatast...Az az igazsag hogy Amerikaban elek,es itt teljesen maskepp mukodik a dolog...Nagyon nehezen adnak gyogyszert 12 het elott.De be vagyok tojva mert fel eve elvesztettem egy babat es ugye az ember ilyenkor mar mindentol retteg hogy nehogy meg egyszer at kelljen elnie...
2014. jan. 9. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

E-vitamint kellett nekem szednem, mikor véreztem a hematóma miatt.

Már majdnem két éves a gyermek és az igazak álmát alussza :)

2014. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!