Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy egy férj visszajöjjön a saládjához, gyerekéhez, ha megismert egy fiatal lányt, és emiatt "dobbantott"?

Figyelt kérdés
Pár nap alatt elköltözött a férjem, itthagyva minket a kisfiúval. A párom középkorú. Nem tudom, mitől őrült meg. Szerintetek van esély rá, hogyha elszáll a lila köd, meglássa, hogy mit veszít?
2014. okt. 19. 12:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
78%
Esély mindig van, bár nem tudom, én a te helyedben akarnám-e hogy visszajöjjön. Aki egyszer megtette megteszi máskor is.
2014. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
49%
Az én édesapám is elhagyta anyát kb. 15 éve, és pár hónap után visszament. Azóta is boldogan élnek. Van ilyen. Próbálj minél több közeli barátoddal beszélgetni, akik ismerik a férjedet, hogy nálatok ez mennyire várható.
2014. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
50%. Vagy igen, vagy nem.
2014. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
64%

Nem a kisfiút hagyta el hanem csak téged.

Nem sok esélye van bár ha szerintem nem is lenne normális visszafogadni aztán pár hónap év múlva megint eljátszanátok,mi értelme lenne.

2014. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Esély van, csak azt nem értem neked minek kell egy olyan férj, apa, aki egy fiatal suna hatására sec-perc lelép. Egyszer megtette, megtenné újra.
2014. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
79%
És te vissza is fogadnád? Azok után, hogy megalázott?
2014. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
69%
És komolyan kéne még utána?
2014. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem van rá esély,lehet eltelik valamennyi idő és visszatér.Gondold át, hogy szeretnél-e vele békülni és beszélgess el vele.
2014. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, mivel magad se tudod, hogy "mitől őrült meg" - szóval miért döntött így - nem tudhatunk komolyan esélyeket se, látatlanban 50/50.


Többiek, igen, ilyen is van, hogy valaki ragaszkodna a családjához, nő és anya akinek az az alapértelmezett, hogy aláveti a személyes büszkeségét a családnak, nem csak öntudatzacskó femi... szóval aki a #2-est nullázgatta az kicsit beszégyellhetné magát szerintem...

2014. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Van itt olyan esetleg, akinek konkonkrét tapasztalata van ezzel kapsolatban?
2014. okt. 19. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!