Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAK CSAJOKNAK SZÓL A KÉRDÉS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK CSAJOKNAK SZÓL A KÉRDÉS (lehetőleg 13 és 20 éves csajok válaszoljanak rá )?

Figyelt kérdés

Hogyan változzak meg 1 nyár alatt...

Vannak patanásaim,,..Pocakos vagyok,zseléshaj,mackós testalkatú

Alapjábavéve nem vagyok annyira csúnya csak kíváncsi vagyok rá h szerintetek min kellene


2010. jún. 20. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj és ne zselézd a hajad. A pattanásokat meg kezeltesd.

26F

2010. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért pont ezt a két korosztályt választottad?
2010. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
fogyózz, sportolj, egy nyár alatt simán meg lehet csinálni, én is 20 kilót akarok ledobni őszig... ne zselézd a hajad, inkább növeszd meg kicsit, a tüsi már nem divat, a pattanásokra meg ott a kozmetikus....nem szégyen eljárni
2010. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fiu vagy vagy lány?
2010. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha szereted zselézni, akkor zselézd nyugodtan a hajad, baromság, hogy már nem divat. Miért kellene már a pasiknak is a divatot követni? Legyenek már kicsit egyediek, szóval csináld úgy, ahogyan akarod, szerintem jó a zselézett haj. A pattanásaiddal szerintem menj el a dokihoz és kérd meg, hogy írjon rá valamit (én is ezt tettem és azóta szinte egy sincs). Ha pedig nem érzed jól magad a bőrödben mackósan és fogyni szeretnél, akkor sportolj. Nyáron erre rengeteg lehetőség van, még csak konditerembe sem kell menni. Például úszás, futás, teniszezés, focizás, stb ami neked bejön.

18/L

2010. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy mackós fiúnak elég furcsán állna a hosszabb haj. :D Majd ha lefogytál, utána jöhet a hosszabb... addig pedig ne zselézd, tényleg nem divat és furcsa is.

Azt tanácsolom, járj sokat úszni, volt már olyan barátom, aki kövérből lett izmos tőle, mivel sok izmot megmozgat és ha gyakran és sokat csinálod, szép eredményeket érhetsz el vele. :) Na meg egyél egészségesebb kajákat, meg kevesebbet. Ha egészségesebben élsz, lehet a pattanásaid is el fognak tűnni.

2010. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

sportolj

ajánlani tudom az úszást.

menj el nyaralni a balcsira és akkor tudsz sportolni úgy, hogy még élvezed is.

ne zselézd hajad, akkor inkább hajhabbal állísd be magadnak a frizurád.

a pattanásokat meg kezeld le.

2010. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vegyél kondi bérletet, esetleg még valami sporot is beválalhatnál melé, mindenap menél kondizni, lefogyhatnál valamenyire, és meny el a háziorvoshoz, van homeopátiás gyogyszer, max 2honap és teljesen elmulnak a patanásaid

16L

2010. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz,ő majd ad krémet a pattanásokra,amitől szépen elmúlnak.Ha gondolod kozmetikushoz is elmehetsz,az is jó.

Járj el kocogni és ha strandon vagy feltétlenül ússz egy kicsit!Ha már fogysz kicsit gyúrj,hogy izmosabb legyél

A haj terén pedig ne azzal foglalkozz,hogy mi a divat,mert ez baromság.Ha most a vállig érő haj lenne a divat megnövesztenéd ezért?Lehet,hogy nagyon sz*rul állna,de megnövesztenéd,mert divat?Ha jól áll a zselézet haj legyen új,de akár be is újíthatnál és elmehetnél fodrászhoz:)

15/L

2010. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pattanásokat hanyagold, elfognak múlni

Jobb mintha mindenféle sz*rral kened, már bocsánat, a srácok különben sem szokták kezeltetni és mégis elmúlik, ráadásul a krémek még rosszabithatják is a helyzetet.

A zseléshaj nem egy probléma, de csak alkalmanként használd.

A testedről pedig....hát nézd, én lány létemre ledobtam 20 kilót 2 hónap alatt és csupán 160 cm vagyok, úgyhogy ne vinnyogj....mozdulj meg és egyél egészségesebben + kondizz ! Izmosodj és minden okés lesz

2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!