Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? (elsősorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (elsősorba csajok válaszoljanak)

Figyelt kérdés
Nem értem hogy a mai fiatal csajoknak mért a 40 kilós hosszúhajú gyökérgyerek jön be, és nem a sportosabb izmosabb testalkatú srác. Én 16/F vagyok viszonylag izmos testalkattal nincs barátnőm, de az összes hosszúhajú gyökérnek vannak a legjobb csajai
2010. júl. 18. 02:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez..sajnos fordítva is így van. Csak a kis csoffadék, szőke, jajdecuki, deszka csajok jönnek be a pasiknak. Átlagos testalkatú, magas leányzó vagyok, nem épp egy cicababa, de valamit nagyon nem tudhatok még...

22/L

2010. júl. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Van ilyenből bakker 1000 kérdés.

Meg olyanból is 1000 van, hogy miért minden csajnak csak az izmos pasik jönnek be...

Döntsétek már el :D

2010. júl. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kérdésedre én sem tudom miért. A férfinek meg is kellene tudni védenie a lányt. A 40 kg-os hogy védi meg?!:S

Na mind1.

Jó csajozást Neked;)

2010. júl. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

amióta érdeklődöm a férfiak iránt, a vékony fiúk jönnek be, de itt nem a "40 kilós hosszú hajú gyökérgyerek"-re kell gondolni. Szerintem ez kortól is függ, a 14-15 évesek biztos, hogy azokért vannak oda, mert most az a divat, sajnos... a pózer, nyálasképű faszagyerekek. Egy érettebb nő, nem gondolkodik így.

26N

2010. júl. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Üdv! Én se vagyok kis darab(2m , 80kg) már pár hónapja gyúrok stb, és még nekem se volt b.nőm. Jelentkező volt de csak 13 éves kislányok, nem igaz hogy nem találok korombeli, NORMÁLIS kinézetű és termszetű lányt sehol sem...

17f

2010. júl. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza.

A mostani lánykáknak,látom az én korcsoportomban is még ezek jönnek be.Nem mondom hogy nekem nem jönnek be a félhosszú hajúak,de ne legyen deszka vékony,hanem sportos. :) Ennek ellenére a párom kis alacsony izmos és rövid tüsihajú. :) Nem minden a külső..kisugárzás is fontos.Ja és 2 éve vagyunk együtt,semmi vita nincs köztünk,pedig még 10 év is van köztünk.

18/L

2010. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy értelmes lánynak nem ezek a gyerekes lúzerek a zsánerei. Én például ki nem álhatom az ilyet. Nem értem, miért jó, ha eltakarja a fél arcát a srácnak a haja. Nem lehet egy kényelmes dolog, és esztétikailag is pocsék. Néha úgy érzem rossz világba születtem, annyira nem tudom megérteni a korombeliek felfogását, nem csak ezen a téren. L/15
2010. júl. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én szeretem a vékony fiúkat, de most nem az emós fajtákra gondolok, hanem az átlag vékony srácokra, meg a normál testalkatúakra. Egyszerűen ez nekem jobban bejön mint valami izomagyú állat...

19L

2010. júl. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok izomagy, de mikor 55 kg voltam akkor miért nem jött egy csaj sem, hogy neki a vékony csávók tetszenek?:D


Amúgy meg kérdező, ne ezzel próbáld megmagyarázni. Attól, hogy izmos vagy még simán lehetsz full nyomi, úgyhogy nem ez a lényeg...

2010. júl. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hát akkor én kivétel vagyok ez alól mert én ki nem állhatom ha egy férfi vékony és föleg azt nem ha hosszú a haja, mivel nem lánnyal akarok járni. Nekem pl. a sörhas vagy egy nagyobbacska pocak tetszik, legyen mit fognom és legyen ami felizgat szexnél, legyen nagy kerek hátsòja...nem részletezem tovább... ízlések és pofonok. Ezt csak azért írtam le, hogy van azért olyan aki nem tartozik ezek közé.

22/L

2010. júl. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!