Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ideális?

Szerintetek ideális?

Figyelt kérdés

156cm 52kg 13/L

Az osztálytársaim mindig aztmondjak hogy dagadt vagyok szerintetek is sok?


2014. dec. 8. 22:00
 1/4 anonim válasza:
0%
hát a magasságodhoz képest elég duci vagy. én 51 kg vagyok és 173.
2014. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 164 cm vagyok és 50 kg tavaly 158cm voltam és 42 kg szerintem a tiéd kicsit sok :/
2014. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy "dagadt", a BMI indexed 21.4 azaz "normál", tehát a súlyod éppen ideális! Ráadásul csak 13 éves vagy, még sokat fogsz "nyúlni". Első kommentelő BMI-je 17.0, azaz "sovány". Második kommentelő BMI-je éppen határeset, 18.6 még normál, de majdnem sovány! A kommentelőknek üzenem, hogy ideje felszedni egy pár kilót és ne adjanak idióta tanácsokat a normális súlyú lányoknak!
2014. dec. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 158 cm vagyok és voltam ekkora magassággal 53 kilós is. Szuperül néztem ki! Nem voltam csontsovány, és jó alakom volt. Nincs veled semmi baj. Most meg ugyanilyen magas vagyok és 58 kg így szülés után, és még mindig nem vagyok dagadt.
2014. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!