Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok. Melltartóval...

Vics20 kérdése:

12 éves vagyok. Melltartóval kapcsolatos kérdesim lennének. Többit megtaláljátok lennt (? )

Figyelt kérdés
80C-s mellméretem van (bikinim merevìtös) szivacsos merevítö nélküli melltartót hordok. Igazság szerint azért mert anyukám nem enged merevìtöset. Azzal az indokal tiltja meg hogy megfog töle ereszkedni pár év múlva. Beszélgettem erröl az egyik barátnömmel , mert egy picit bánt a dolog és a mostani melltartoimban kisség lóg a mellem. Ö azt állitja hogy pont attól fog lógni hogy nincs egy tartása, amihez igazodhat. Kinek van igaza? (Helyesirási hibák miatt legyszi ne szoljatok mert kesö van és mobilröl vagyok)

2014. júl. 13. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az örök dilemmák: ha hordasz melltartót, attól fog lógni, ha nem hordasz, attól. Különben meg a genetika tehet majd róla, a szülés, szoptatás stb.

Szerintem nyugodtan hordhatsz merevítőst, nem lesz tőle semmi bajod.

2014. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A merevítő alátámasztja a melleket.

Ha nincsenek a melleket alátámasztva, és "lógnak", akkor a mell súlyától megnyúlnak a kötőszövetek, és még jobban lógni fognak.


De 12 évesen 80C... mekkora melleid lesznek 6 év múlva?

2014. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nemtehetek rola :/
2014. júl. 13. 10:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat elnéztem a bikinim méretét, 75C-s a mellméretem. Bocsi!!
2014. júl. 13. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát a merevítős kényelmetlen

Én sem olyat szoktam felvenni

2014. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban nem hord senki merevítőst
2014. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

75 vagy 80, nem számít. Az csak a "körfogatod".

A C, ami megdöbbent.

Sőt, a 75C még rosszabb, mint a 80C a te korodban, mert kisebb testhez van bazi nagy melled. Szóval még nagyobbnak tűnik.

2014. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

próbálj fel egy merevítőset aztán ami kényelmes azt hordjad!


12 évesen kezdtem el én is hordani melltartót azt mondták az irigyek "kur*a" vagyok, pedig nem tudják mennyire fájdalmas alátámasztás nélkül futni nagy mellekkel.

Tényleg genetika, hogy lóg e vagy nem, de esztétikusabb a mai világban melltartót hordani.


Mondom, vegyél egy olcsó merevítőst és próbáld ki! Én személy szerint utálom, mert csak a gond van vele , bök meg ilyenek...

2014. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,megfogom probálni.
2014. júl. 14. 08:29
 10/13 anonim ***** válasza:

12 évesen 75/C? Azta' micsoda bombázó lesz belőled... Egyébként jobb ha hordasz melltartót.

24F

2014. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!