Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm 3 hetes terhes...

A barátnőm 3 hetes terhes volt állítólag, de azt mondta h elment a babája. Reggel elment orvoshoz de estére már otthon is volt és azt mondta h ilyenkor még nem kell műtét. Ez igaz lehet? Vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(


Nem feltétlenül,ha minden kiürült akkor semmit sem kell csinálni,ha maradt volna bent valami akkor lett volna küret.

2010. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy három hetes embrió kb 2 mm nagyságú.

Miért kéne műteni? Tulajdonképpen nincs is mit.

2010. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miben kételkedsz? Hogy valóban terhes volt-e? nekem ez a kérdés nem arról szól, hogy sajnálod, hanem hogy bizalmatlan vagy és kételkedsz:(

Ilyenkor nem kell műtét még általában.

2010. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kell műtét, ha kiürül minden magától. A terhesség első heteiben pár miliméteres csak az embrió.
2010. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizalmatlan csak nem akarom h valami baja legyen.Mert az itteni nőgyógyász elég kétes hírű.
2010. febr. 1. 12:28
 6/15 anonim ***** válasza:

nem a f@szt...XD

akkor miért üti a komid és akérdésed egymást?


nekem az állítólag és a kamu szavak bizalmatlanságot jelenteek nem aggódást:/

2010. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyenkor mitől mehet el egy baba?
2010. febr. 1. 12:32
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor akármitől. 12 hetes koráig nagyon-nagyon kell vigyáznia a kismamának, mert még egy erősebb nátha is komoly gondokat okozhat.

De szimplán lehet az is, hogy nem tudott a pete rendesen megtapadni.

Akármi történhetett.

2010. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem!Nem is tudtam még hogy terhes vagyok, csak nagyon véreztem , pedig a vérzésemig még 2 hét volt, és dokihoz mentem!Akkor mondta hogy vetélés!Bármitől lehet! Felfázás, megemeli magát,nem egészséges a petesejt, és ezért kilökődik!Általában erre nincs kézzel fogható magyarázat!Én nagyon sajnáltam mert akkor már 8 hónapja próbálkoztunk!
2010. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bármitől. Nem kell különösebb indok sajnos. Ha súlyos rendelenesség lett volna, akkor általában ilyenkor az elején már elhal.


Mondjuk engem nagyon bántana ah a ilyen helyzetben a barátom ilyen hangvételű kérdést írna ki. Nem azt mondtad, hogy aggódsz érte, meg nem jó az orvos, hanem hogy azt mondta, hogy terhes volt, meg állítólag elment és kamu, hogy nem kell-e műtét...

Menjetek el másik orvoshoz, akár magánban is (gondolom nemcsak egy van a városban) ha tényleg aggódsz.

2010. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!