Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyira fura. És emiatt...

Annyira fura. És emiatt zavarba érzem magam. (? )

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és az osztályból meg a másik soztályból is már egy pár lánynak megjött.Nekik is viszonylag nagy mellük van, ELÉGGÉ. De nekem még nem jött meg és majdnem nekem is ugyanakkora és a fiúk "tudják" hogy nekik miért olyan agy és azt hiszik h nekem is. De.. ÁHH és ez nagyon idegesítő.Hogy engem is oda sorolnak be. (toppot hordok, sporttoppot) Valamit tudok ez ellen hogy csak egy inyuripindurit is kisebb legyen?

2014. dec. 11. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A mellméret nincs összefüggésben a menstruációval.
2014. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel! Ha mindig a más véleménye lesz fontos neked, akkor vagy bedilizel, vagy egy viselhetetlen sznob leszel!

Örülj neki, hogy szépen fejlődsz, és feküdj le időben, mert gyereknek ilyenkor már ágyban a helye!

2014. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, várom anyumat nemsokára jön haza a munkából
2014. dec. 11. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi köze a mellméretnek a menstruációhoz.
2014. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció meg rád tartozik, nem a fiúkra az osztályból. A melleidet meg nem kell kipakolni és akkor nem lesz gond, nem fognak szexuális segédeszköznek nézni.
2014. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 évesen ne ezzel foglalkozz. Ennyi.
2014. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!