Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavarba érzem magam amikor...

Zavarba érzem magam amikor bemegyek egy ruhaboltba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
igazság szerint nem sokat szoktam árkád meg ilyen helyekre járni valószínűleg azért lehet... egyszerűen kellemetlenül érzem magam folyton. Nem beszélve hogy bershka meg ilyen boltok televannak ilyen brutál erős lámpákkal...
2013. nov. 7. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
valszeg úgy érzed, hogy nem vagy odavaló, ezért amikor ott jársz, kellemetlenül érzed magad, esetleg kevesebbnek érzed magad az ottani embereknél. De tudnod kell, hogy ez hülyeség, semmivel nem vagy kevesebb senkinél. Ezt kell valahogy magadban letisztázni, és aztán minden oké lesz. Egyébként hány éves vagy?
2013. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 vagyok, hát igen valószínűleg ez lehet :(
2013. nov. 8. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy ez érthető ennyi idősen, régebben én is ilyen voltam. Kevés önbizalmad van ezek szerint, ezt kéne növelni:)
2013. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!