Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Németországban élek és itt...

Németországban élek és itt született kislányommal eljárunk Magyar és Német baba-Mama klubba is. A magyarban jól vagyok a németben szörnyen érzem magam zavarba jövök és mindig úgy érzem senki nem szól hozzám. Ismeri valaki ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Tudok németül és a kialvatlanságot Sem tulajdonítanám oknak.
2014. máj. 13. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ismerem az érzést, én is itt vagyok.Bár én nem járok ilyen klubba, de a Mütterberatung nevü helyen hasonlóan nem érzem jól magam.
2014. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ivilicious ***** válasza:
Hát, nekem párom ott dolgozik kint, szerintem ha meg lesz a baba én is kimegyek, és nem szeretném ezt az érzést érezni :D
2014. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En csak az elejen (mondjuk elso 3 alkalommal) ereztem furan magam de nem adtam fel. Sot ugy dontottem jobb lenne megtobb helyre eljarni, hogy jobban belerazodjak. Csutortokon jartam baba-mama klubba, szerdankent ringatora (nem is ismertem az angol dalokat amiket enekeltek de ebbe is egesz jol belejottem, sot aki tartotta a ringatot olyan rendes volt, hogy kinyomtatta a szoveget meg Cd-t is kaptam ajandekba :) ). Ezenkivul meg uszni vittem hetente a kisfiam babauszasra. Egy ido utan elmult nallam ez az erzes amirol irtal. Jelenleg 4 eves a kisfiam es meg mindig nagyon jo kapcsolatban vagyok 2 anyukaval a mama baba klubbol pedig mar tobb mint 3 eve jartam oda.

AMugy ha majd bolcsibe vagy oviba fog jarni a kislanyod ott sokkal de sokkal jobbna lehet kisgyerekes anyuka baratokat szerezni.

2014. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!