Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Ez nőgyógyászati...

S. O. S. Ez nőgyógyászati probléma? Vagy kihez forduljak ezzel?

Figyelt kérdés
Mar kb 1 honapja tart. Bal alhasi szúras egy ponton. Alhasi teltsegerzet. Napi egy szeklet, reggel, de akkor is keves, hasmeneshez hasonlit. Utana puffadas. Ezzel nőgyógyászhoz? Vagy merre? Hasi ultrahangon voltam, vizeletem le letz adva, rendben minden.

2014. dec. 14. 09:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es a menstruációm is késik 11 napja, az elozők se olyanok voltak, mint azelott. 5naposak voltak, es lecsokkent 3ra.
2014. dec. 14. 09:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel inkább első körben a háziorvoshoz, ő meg nagy valószínűséggel gasztroenterológiára fog küldeni.

Ez nem nőgyógyászati probléma, ez valamilyen gyomor, emésztési vagy bélprobléma!

2014. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, és kérj egy beutalót, részleges kivizsgálásra. Ez részben nőgyógyászati probléma, de szerintem belgyógyászati vizsgálatra lenne szükség, mert bizonyos betegségek, tünetek befolyással lehetnek más dolgokra is, mint pl a menstruáció...
2014. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kb. 'IBS' tünet.


Miket eszel? Ezzel orvosok nem szoktak tudni mit kezdeni. Figyelj oda a táplálkozásodra, búza és tejtermékek sokaknál okoznak lassan kialakuló, nagyon különös panaszokat.


A női ciklusra, hormonális szabályozásra is hatással lehetnek, ha már ezt említetted. Persze ez csak egy tipp, de erre odafigyelni semmibe sem kerül, nincs mellékhatása.. maximum jobban lehetsz.

2014. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem nőgyógyászati probléma.
2014. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az ok? Ha meg jelen vagy? Kiderult?
2022. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!