Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati probléma, mi lehet?

Nőgyógyászati probléma, mi lehet?

Figyelt kérdés

Októberbe abba hagytam a fogamzásgátló szedését. Nem menstruáltam januárig. Felkerestem egy nőgyógyászt, kaptam duphastont. Cisztát talált. Meg is jött a bogyótól, azóta megint nem volt meg és el telt 2 hónap.

1 hete voltam nődokinál. Azt mondta,hogy cisztát nem lát. Nem tudja miért nincs meg, de nem akar felírni gyógyszert. Menjek vissza 2-3 hét múlva,ha még mindig nem jött meg.

Ma mikor haza értem, pisilés után a wc papíron láttam rózsaszínes folyást.

Volt valakinek hasonló panasza, esetleg valaki tud ajánlani valamit?

Sajnos a magánorvos megfizethetetlen. (15,20E Ft...)


19/L


2014. márc. 16. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hormonprobléma. A fogamzásgátló szedése előtt is volt olyan, hogy hónapokra kimaradt? Mert akkor nem kell ezen csodálkozni. A tabi addig rendezi a ciklust, amíg szedi az ember, mert gazából nem a saját ciklusod rakja rendbe, hanem a tiédet kikapcsolja és egy mű ciklust csinál.

Ha régebben rendszeres volt, akkor meg vszínűleg a tabinak köszönheted.

Hormonvizsgálatot kellene.

2014. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Előtte rendszeresen meg volt. A probléma ami miatt kaptam a fogamzásgátlót azaz erős görcsölés és vérzés volt.

Igazából semmi görcsös tünetem nincs jelenleg. Nem fáj semmim, nincs panasz. Viszont kicsit megijeszt ez a hormonális probléma.

Ebből lehet utólag komoly problémám, gyerekvállalás esetén vagy más téren? Igazából efelől aggaszt a dolog. Nem mintha gyerekvállalásra készülnék,de idővel az is eljön. Utólag kezdem bánni,hogy ilyen gyógyszert egyáltalán szedtem.

Várjam meg azt a pár hetet és menjek vissza vagy érdemes lesz más dokit váltani, ha nem mondd semmit? Kétségbeejtő kicsit...

2014. márc. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!