Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismersz olyan nőt, aki napi...

Ismersz olyan nőt, aki napi 20-30 szál cigit szív és fogamzásgátlót szed? Származott belőle bármi baja?

Figyelt kérdés

Nem az a "mindenhol olvasható szöveg" érdekel, hogy a kettő együtt életveszélyes, mert mindkettő már magában szűkíti az ereket és trombózishoz vezethet. Ezt tudja szerintem mindenki.

A lényeg a kérdésben van, arra kérnék szépen válaszokat, előre is köszönöm!



2014. dec. 14. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen, csodálatos nő, nem szrta szét a hormonrendszerét, illatos, mint a mező liliomai, hangja egy koloratúr szoprán pacsirta hangjával vetekedik, fogai hófehér igazgyöngysorként csillognak, húszévesnek néz ki, noha 50 és és és

Remélem tudtam segíteni, és ilyen választ vártál.

2014. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah, tüdőembóliát kapott.
2014. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, mit vársz egy ilyen kérdésre?

Mondjuk azt, hogy az említett veszélyek el vannak túlozva, sőt nem is igaz, csak rémisztgetnek vele?


Valós a veszély, én is ismerek olyan nőt, aki trombózist kapott, amit a cigaretta+fogamzásgátló váltott ki.

Az előzetes sérülés nélkül kialakuló trombózis azért is veszélyes, mert a beteg nem tudja mire vélni, nem veszi komolyan a fájó, dagadó végtagot, pedig a trombózis életveszélyes állapot...

Ismerek olyan nőt is, akit harmicegynéhány évesen tüdő daganattal műtöttek.

Ismerek olyanokat is, akik dohányoznak, és elmondásuk szerint nagyon jól érzik magukat - csakhogy ez egy múló állapot, a nikotin idegméreg, a kátrány rákkeltő, a cigarettában semmi nincs, ami ne lenne káros, legfeljebb abban bízhat a dohányos, hogy majd csak évek múlva lesznek problémák, arra biztosan számolhat, hogy lesznek...

2014. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem el, de komolyan..


Egy teljesen konkrét kérdést tettem fel, és a leírásban is az is szerepel, hogy tudom, mekkora a kockázata ennek.

Nyilván azt is tudom, hogy a cigi nem tartalmaz EGÉSZSÉGES dolgokat.

Hátha betéved ide értelmes ember is (az utolsó válaszolót kivéve, aki válaszolt a kérdésemre, a további blablák meg fölöslegesek), tehát felteszem mégegyszer a kérdést:


ISMERSZ-E SZEMÉLYESEN OLYAN NŐT, AKI TROMBÓZIST KAPOTT CIGI+FOGAMZÁSGÁTLÓ KOMBINÁCIÓJÁTÓL???


Másra egyáltalán nem vagyok kíváncsi.

Írtam olyat esetleg, hogy cigizek? Vagy, hogy szedek fog.gátlót? Asszem nem.. De nyilván azért tettem fel a kérdést, mert érdekel VALAMIÉRT.

2014. dec. 14. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az én válaszommal mégis mi volt a bajod.
2014. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen ismerek! Az osztálytársam nővére!

Először a szfvári kórházba volt, de az egyik lába teljesen befeketedett, ezért elvitték a bpi kórházba, lassan rendbe jött, de még sokáig pihennie kellett. CSAK az volt a szerencséje, hogy a mellékereiben, és nem a főerében lett trombózisa, különben megHALT volna!

Így megfelel a válasz, te kis idegbeteg? (Látszik a nikotin hatása) :)

2014. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok idegbeteg, köszönöm szépen.:)

De tudod, ahogy egyre többet olvasgatok itt, feltűnt, hogy sokan nem a kérdésre válaszolnak, hanem abban élvezkednek, hogy kioktatják, bírálják a kérdezőt, ellenségesek, lekezelők és ide jönnek kötözködni, holott szerintem élőben meg elég kevesen teszik meg ugyanezt, itt persze anonimként "nagy a szájuk".

A 2.-nak és Neked, utolsó köszönöm!

Én a második babámat várom, nem cigizek, fog.gátlót se szedek, viszont a húgom ily módon károsítsa a szervezetét és aggódom érte. Eddig sajnos hiába mondtam neki bármit is..

2014. dec. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!