Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az aki 5-6 szál cigarettát...

Az aki 5-6 szál cigarettát szív el az mennyiben károsodik?

Figyelt kérdés
Az apám cigarettás, az anyám szerencsére nem. Utálom a szagot de a legjobban az bosszant, hogy őt károsítja a legjobban. Ezért kérdem nem is az én hanem az ő érdekében, hogy mennyit károsít rajta a cigaretta. De nem nagy dohányos és mint már írtam 5-6 néha 7 is elszív naponta.
2013. aug. 20. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Károsítja, de közelsem annyira, mint az olyan erős dohányosok, akiknek a napi 1 doboz simán megvan.
2013. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem de a cigis dobozokon az van, hogy "a dohányzás halált okozhat" Ez rá érvényes ilyen kis mennyiségű ciginél? valamint melyik szerveire van hatással?
2013. aug. 20. 15:00
 3/7 anonim válasza:

ennél Budapesten biciklizni károsabb

genetika függő, van akinek 10-15éven belül ennyitől is baja lesz, viszont láttam már 100on felüli emberről videót és kérdezték tőle mi a hosszú élet titka és azt mondta, hogy nem tudja de ő 15éves kora óta elszív napi 10 szál cigit.

2013. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja jó mert most 40 és ha jól tudom 14 éves kora óta cigizik. akkor érvényes rá a cigi általi halál?
2013. aug. 20. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint már előttem is írták genetika függő, de igen, édesapádnak is LEHET betegsége a cigaretta miatt.
2013. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez mindenkinél másképp alakul. Van, akinél előidéz súlyos betegségeket (akár rákot is), de ez nem mindenkire jellemző. Az emberek többsége a cigaretta miatt távozik - főleg rákos betegséggel.


5-6 szál annyira nem ártalmas, mint pl. napi 1 doboz, persze ez sem tesz jót a szervezetnek; minden elszívott cigi káros.

2013. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minőségi cigit szív Apukád?

(Annak vajon jobb a füstszűrője, mint az átlagkategóriás bagóknak?)

Üdv!

2014. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!