Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki sok időn keresztül csak napi 5-6-7 szál cigit szív el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 19:18
 1/6 kicsibubuka válasza:
nekem volt egy ismerösöm,aki napi 3 szálat max 5 szálat szivott el..Evés után jol esett neki és csak akkor gyujtott rá mikor evett :) Szoval biztos hogy van ilyen..Találkoztam már olyan emberre lis aki napi 6-7-dobozzal szivott el,és ez 100% h igaz,nem tudom hogy még él-e..de dolgoztam vele és a cigit nem dobta el csak miután a másikat meggyujtotta vele :)Szoval vannak elég érdekes dolgok..én is sajnos kb napi 1 dobozzal szivok..Talán másféllel is.
2013. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is napi egy dobozzal szívtam, de kb 30 éves koromra kikészült a szívem. Azóta szívritmusszabályozót szedek. Akkor azt mondta a doki, leteszem a cigit, vagy kinyiffanok. Nem tudtam letenni, leszorítottam először 10-re, az elég nehéz volt, de onnan már szinte magától lement 5-re, és ezt tartom évek óta. Evés után van engedélyezve egy szál és lefekvés előtt.
2013. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Napi 6-7 Doboz? Milliomos a srác? Ezt nem hiszem el. 10 percig tart egy szál, esetleg ha a nap 24 órájában egyfolytában szívja még alvás közben, na akkor. 3 doboznál többet képtelenség megúszni anyagilag és fizikailag is hosszabb távon (1 hónap után -150ezer Ft ha a legolcsóbbat veszi | Azonnal nikotinmérgezést kap ha +100 cigit elszív egy nap).


Én elkezdtem sportolni, de a dohányzásról nem szoktam le. Szóval én tartom az 5 szál cigit/nap a 20-ról visszaesve egy éve.

2013. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak munkahelyen cigizek, van, amkor csak 3 szálat szívok el naponta, van amikor 6-ot. Ezt már nagyon régóta így teszem.
2013. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ritka. Általában a 7 szál a választóvonal. Kevesen időznek itt. Vagy egy év múlva már fél doboz, vagy inkább vissza csökkenti, aki ennyit szív.
2013. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nemtudom, én sok ideje heti 2-3 szálat szívok el max vagy egyet sem...és ez már 5hónapja így van. Nem is kívánom, és nem forog minden gondolatom körülötte, csak van 1-2 helyzet amikor jól esik, vagy ha megkínálnak és közben az illetővel beszélgetek egy jót. Szerintem simán lehet, hoyg valaki "csak" ennyit szív(bár szerintem még ez is rengeteg...)
2013. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!