Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mi volt a legrosszabb...

Lányok! Mi volt a legrosszabb helyzet, amiben nagyon kellett pukiznotok vagy kakilnotok? Sikerült végig visszatartani?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, sikerült.

De a story-t nem írom le, iszonyúúúúú égő lenne.

2014. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Mi van, erre gerjedsz?
2014. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem kétszer is volt ilyen, egyszer egy 3 napos vadregényes sátorozáson voltunk, ahol nem volt wc, és a kisdolgot ugye mindenki intézte a természetben, nagydolgot viszont tartogattuk,ami a többieknek nem okozott különösebb gondot, én viszont nagyon szenvedtem, második napon már nagyon kellett,úgyhogy muszáj volt elvégeznem ott, nem bírtam volna ki hazáig..

egyszer meg úton jött rám nagyon mert elmaradt a reggeli nagywc, utolsó pillanatban értem haza..

2014. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egyszer egy 4 napos osztálykiránduláson voltam, ahol nem akartam elmenni nagydolgozni, egy darabig nem volt gond, mert elmúlt az inger, de az utolsó nap borzasztó volt, alig vártam, hogy hazaérjek és ráülhessek a vécére! a buszon már konkrétan azt hittem,hogy be fogok szarni!
2014. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
egy 4,5 órás buszúton!! :S majdnem betojtam. mikor felszálltam , rá kb 5 percre éreztem, hogy hú, kakilnom kell, az első két órával nem is volt gond, de aztán percenként jött az inger, már nem tudtam h üljek h ki ne jöjjön. aztán megkértem a sofőrt, h álljunk meg, persze nem akart, de megmondtam neki konkrétan, hogy annyira kell nagyvécéznem, hogy nem bírom tovább egyszerűen. kb. negyed órára rá megállt, azonnal be a budiba, és véégre kakilhattam. a mellettem lévő budiban lévő nő csak annyit hallott, hogy becsapom az ajtót, utána "ahhh" majd egy nahy csobbanás :D :D
2014. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pisiléssel volt párszor gondom.Nem szeretek a szabadban mert nemtudom jól irányítani és volt hogy kicsit lepisiltem a cipőmet,ugyhogy inkább kerülöm.Egyszer a barátommal voltunk valahol ahol dolgozott és már mikor elindultunk akkor is kellett.Sokat vártam rá mire indultunk haza elég sürgőssé vált a dolog.fél óra volt az út de már ott tartottam hogy az ülésen gugoltam és majdnem sírtam, ő meg nevetett rajtam.Hazaértünk és alig tudtam megmozdulni nehogy bepisiljek.Szörnyű volt,azóta mindig elmegyek indulás elött :)
2015. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!