Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Mi volt eddig...

Fiúk, férfiak! Mi volt eddig a legrosszabb helyzet, amikor nagyon kellett nagyvécéznetek, de nem volt wc a közelben? Meddig bírtátok?

Figyelt kérdés
Én tegnap este jártam így, egész nap mászkáltam a városban, és nem akartam bemenni étterembe,stb. emiatt, ezért csak otthon akartam elintézni. Csak hazafelé menet már annyira jött az inger, hogy tudtam hogy nem bírom ki hazáig, úgyhogy egy félreeső sarkon elvégeztem. Remélem, nem látott senki, mert elég ciki helyzet volt.

2014. okt. 20. 00:14
 1/4 anonim válasza:
93%

Hát én ki szoktam bírni hazáig.Eddig azért nem süllyedek.

Nem vagyok ilyen undorító hogy az utcára kulázok,és másokat szivatok a bűzzel.

2014. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy elég drága program volt, a pisilés 100e Ft-os szabálysértés, kakilás nemtom mennyi.
2014. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az volt mikor apámmal kamionoztam és rámjött, nem volt sehol wc a közelben ezért tartanom kellet még egy darabig...
2014. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanígy a városban tébláboltam, mikor rám jött a hasmars. A belvárosi fizetős wc nem működik 30 éve, a lépcsőjén azért lementem, iszonyat mocsok, patkányszar, bűz, az ajtón a rozsdás lakat, két kört tettem, mire végülis a könyvtár wc-jében elintéztem, otthon pedig kimostam, mert nem volt nálam se pzs, sem más. Máskor pedig a vonatról szálltam le és még éppen nem volt gyomírtás, úgyhogy a méteres parlagfűben kitojtam magam, falevéllel töröltem ki. Sajna pont meglátott két tinédzsersrác, papír náluk sem volt. Amúgy fürdőbe mentem és ott is az volt az első dolgom, hogy medence helyett be a zuhany alá.
2014. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!